יורם זק: "אתן נראות נהדר, קמתי עם זקפת בוקר"

 
עודכן 16:04 06/11/2017

אולי זה לא ממש מפתיע אחרי שערוריית דנה רון, אבל עכשיו נחשף מייל שכתב יורם זק בו הוא מפרט על זקפת הבוקר ותשוקתו לבנות הערוץ

 
 
 
 
 

הבוקר (שני) חשפה הדס שטייף בחשבון הטוויטר שלה מייל שכתב יורם זק שנשלח בתפוצה לעובדי קשת לפני כ-7 שנים, כאשר הוא מתאר לכל העובדות את זקפת הבוקר שלו. שטייף גם רמזה לכך שהמשך יבוא, כשכתבה בציוץ "יש לי עוד...לאט לאט".

 

במייל הזה כתב זק: "בנות קשת המפתות, עובדות מאקו הממזריות, הבנות הזורמות מערוץ ביפ וערוץ 24, בקיצור כל הבנות בבניין והבנים גם. הבוקר בשבע התעוררתי עם זקפת בוקר מטורפת. שאלתי את עצמי למה? מה קרה? מה יש ביום הזה שהופך אותו למיוחד כ"כ? התהפכתי במיטה עם הזקפה, ואז עוד פעם ועוד פעם ועוד פעם ועוד ועוד ועוד וזה היה מאד נעים לי. במקלחת שוב הרהרתי ביום המיוחד הזה. שוב התעורר בי משהו. הסתבנתי, ואז הסתבנתי עוד קצת ועוד קצת ועוד קצת וזה היה לי מאד נעים. אח"כ קצת שרף לי, יום מיוחד שכזה". את המייל שלא נפסק כאן חתם זק "אתן נראות נהדר, נשיקות יורם. יו"ר המועצה להסדר ההימורים בקשת".

 

>>לעוד כתבות שאולי יעניינו אתכם:

הסיפור המטורף של הבת והאם בהריון מאותו הגבר

"ים של דמעות בשתי עיניי": למה הרגשנו שנינט לא רוצה להיות שם?

"חתונה ממבט ראשון": יותר לחוצת חתונה מכולם

 

 


 

כזכור, ב-2011 יורם זק, במהלך הכנה לשידור החי ולשיחה עם דנה רון, הנפיק את ההתבטאות הבאה: "ערב טוב דנה. יש לך חצי דקה לפנות אל הצופים בבית ולשכנע אותם למה את זו שרוצה שאני אשחק לה עם הבולבול בין השדיים". בעקבות תקלה טכנית נשמעו הדברים שלו באוזני כל צופי ערוץ 20.

 

דנה רון בזמנו אמנם הגיבה בנונשלנטיות אבל הצופים הגיבו בזעזוע  "גם אנחנו הדיירים זרקנו הערות סקסיסטיות בינינו על כל מיני גורמים בהפקה", אמרה, "הפדיחה, הדבר הגדול - שזה דלף החוצה. זה היה צריך להישאר בחדרי חדרים, בתור בדיחה. מבחינתי אני לא לקחתי את זה אישית. לא, אין בי כעס". עם זאת, עם כל הנונשלנטיות, שבע שנים אחרי אותו אירוע דנה רון תבעה את הזכיינית קשת, את עורך התוכנית יורם זק ואת המפיק אלעד קופרמן בתביעת ענק של למעלה משני מיליון וחצי שקלים שהוגשה למחוזי בתל אביב.

 

 

 

 

 

 
דנה רון
דנה רון צילום : אלה שגב
 

תגובת יום זק: "אני כותב לכם עכשיו על דברים שנכתבו לפני שנים במסגרת תפוצת עדכוני מונדיאל של עובדי קשת. באותה תקופה לקחתי על עצמי את ניהול העדכון השוטף של התוצאות ודאגתי לשלוח כמעט בכל בוקר מייל בתפוצה רחבה. ניסיתי להכניס בזה קצת צבע והומור. אז זה נראה לי לגיטימי. היום כבר לא. חשבתי בזמנו שזה מצחיק, חשבתי שזה מגבש."

 

עוד הוסיף: חשבתי שזה חלק מאווירת הכיף שלנו. טעיתי. כשהעירו לי - הפסקתי. עברו מאז כמה שנים, הטקסטים או האמירה ההיא, לא מצחיקים אותי היום. גם אני התפכחתי ולמדתי. זה קרה באיחור אבל זה קרה. אני יודע שזה קרה, כי לקרוא את הדברים האלה שוב, במרחק שבע שנים, גורם לי להתכווץ ממבוכה - לא מההד התקשרותי אלא מחלק מהמילים הבוטות שנכתבו. לא התכוונתי לפגוע, מקסימום להצחיק. וברור שטעיתי".

 

 

 


 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.