שי חי שוב מסתבך: כל הפרטים על התביעה נגדו

 
עודכן 23:15 02/11/2017

היום הוסר צו איסור פרסום סביב פרשה שמסעירה את עולם הבידור, ובמרכזה כוכב האח הגדול לשעבר - ומשפט שיתנהל בדלתיים פתוחות

 
 
 
 
 

בית משפט השלום קבע היום כי כוכב האח הגדול, שי חי, ייאלץ לנהל את המשפט נגדו בגין תלונה על הטרדה מינית ופגיעה בפרטיות, בדלתיים פתוחות וללא צו איסור פרסום על הפרשייה.

 

הסיפור הסבוך החל לפני מעל לשנה כאשר אישה שעבדה לצד שי חי התלוננה על סחיטה באיומים והפצה לכאורה של תמונות אינטימיות שלה. שי חי מצידו טען כי היא הטרידה אותו מינית כי הייתה מאוהבת בו. התיק נסגר כחצי שנה מאוחר יותר מחוסר עניין לציבור.

 

מספר חודשים לאחר מכן הגיעו לעיתון תימלולים מהחקירה של שי חי ותניה במשטרת ישראל, בגין אותה האשמה על הטרדת קטינות, בה נמצאו סתירות בין העדויות של שי חי ובת זוגו. הוגשו תלונות הדדיות: מהמתלוננת הוגשה תביעה בסך 1.2 מיליון שקלים על הטרדה מינית ופגיעה בפרטיות ושי חי הגיש כנגדה תביעה בסך 1.5 מיליון שקלים על הטרדה מינית ופגיעה בשמו הטוב.

 

עורך דינו של חי לא הגיש כתב הגנה בזמן, ולכן פסק בית המשפט כי שי חי הפסיד במשפט. הבוקר פסק הדין בוטל, והתיק יפתח לחקירה מחדש. בינתיים שי חי ייאלץ לשלם למתלוננת כ- 3,000 ₪ בגין הוצאות בית משפט.

 

 

 
 

מעורכי הדין של שי חי נמסר בתגובה:


"העובדה ששי חי הוא גבר ולא אישה אינה משנה את העובדה שהוא הקורבן שהותקף מינית וזכויותיו אינן הפקר.

לצערנו הרב בשל תרגיל מתוחכם שביצעה הנתבעת הוצע צו איסור פרסום על שמה ופרטיה ולא על שמו של שי חי".

 

מעורכי הדין של המתלוננת נמסר:


"צר לנו על תגובתו של הנתבע, שרצופה באי דיוקים ושקרים. לאורך תקופה חיזר חי אחד התובעת כאשר שלח לה עשרות הודעות אינטימיות בהן כינה אותה בכינויי חיבה, הציע לה להתלוות אליו לבילויים אינטימיים בספא ובבתי מלון, הזמין אותה למסעדות יוקרה וטען שוב ושוב כי הוא 'אוהב ומתגעגע אליה'. התובעת בחרה לשים סוף להתנכלות  ממושכת של חי נגדה ובאומץ הגישה תביעתה, שהתקבלה נוכח אוזלת ידו של חי."

 

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.