אישה נוספת טוענת: נשיא ארה"ב לשעבר, ג׳ורג׳ בוש האב, הטריד אותי מינית

 
עודכן 08:42 26/10/2017

שחקנית התיאטרון ג'ורדנה גרולניק טוענת כי הנשיא לשעבר חפן את ישבנה בזמן צילום תמונה קבוצתית, כל זה בזמן שאשתו הייתה בחדר: "הוא סיפר בדיחה גסה וצחקנו באי נוחות". טענות אלה מצטרפות להת'ר לינד, שסיפרה בשבוע שעבר על מקרה דומה

 
 
 
 
 

בוש האב ממשיך להסתבך: לאחר שבשבוע שעבר העידה אישה על הטרדה מינית מצדו של הנשיא לשעבר, אישה מעידה כי נגע בה בצורה בלתי הולמת.


באוגוסט 2016, שחקנית התיאטרון ג'ורדנה גרולניק השתתפה במחזה "הגיבן מנוטרדאם" במדינת מיין בארה"ב. בוש האב שמבלה את חופשות הקיץ שלו באיזור ומגיע לתיאטרון לעתים קרובות, בא לצפות בהצגה ובהפסקה הצטרף עם אשתו אל מאחורי הקלעים כדי להצטלם לתמונה קבוצתית עם צוות השחקנים.

 

>> לעוד כתבות בחדשות 10:

בצל המתח בין הממשלה לבג"ץ: השופטת חיות תיכנס היום לתפקיד נשיאת העליון

בתוך שעות: שלושה הרוגים בשלוש תאונות דרכים באזור המרכז

התלמידות של המנהלת האוסטרלית החשודה בהתעללות הגיעו לישראל כדי להיאבק על הסגרתה


 
"בוש האב חפן את ישבני וסיפר בדיחה גסה"
"בוש האב חפן את ישבני וסיפר בדיחה גסה" צילום : Jordana Grolnick/Instagram
 

"השחקנים סיפרו לי שהנשיא נוהג להתחכך עם נשים בזמן התמונות, אבל חשבתי לעצמי: 'הוא בכיסא גלגלים כמה נזק הוא יכול לגרום?'". השחקנים התקבצו סביב בוש האב ואשתו ברברה כדי להצטלם, וגרולניק עמדה מימינו של הנשיא לשעבר: "הוא שלח את את יד ימינו לעבר ישבני, חפן אותו וסיפר בדיחה גסה".


"צחקנו בנימוס ומתוך אי נוחות" סיפרה השחקנית, וכל זה בזמן שברברה בוש עמדה שם. "היא אמרה משהו כמו: 'הוא יכניס את עצמו לכלא' וכולנו עמדנו שם וצחקנו".


גרולניק הסבירה כי מעולם לא התכוונה להגיש תלונה או אפילו להעלות את הנושא מול התיאטרון. אך הת'ר לינד, שסיפרה בשבוע שעבר כי חוותה הטרדה דומה, גרמה לה לשנות את דעתה ולהציף את סיפורה.


כאמור, השחקנית הת'ר לינד הייתה הראשונה שדיווחה על הטרדה דומה מאוד לזו שחוותה גרולניק, בחשבון האינסטגרם שלה. לינד סיפרה שפגשה את הזוג בוש כשקידמה תכנית טלוויזיה, וכשהצטלמו, נגע בה הנשיא לשעבר באופן בלתי הולם וסיפר בדיחה גסה. לאחר סיפורה של לינד הוציא דוברו של בוש האב הודעה לתקשורת: "הנשיא בוש בשום אופן לא התכוון לצער איש והוא מתנצל מעומק ליבו אם הניסיון שלו לספר בדיחה העליב את גברת לינד"

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.