דאלאס: מה עושים היום השחקנים של הסדרה?

 
עודכן 15:16 28/09/2017

הסדרה המיתולוגית "דאלאס" שודרה במשך 14 שנה עד סוף שנות השמונים, וריתקה את כולם למסך. מה עבר מאז על השחקנים בסדרה?

 
 
 
 
 

 

זוכרים את אופרת הסבון האמריקאית "דאלאס"? גם אם לא צפיתם בה, בוודאי שמעתם עליה. הסדרה עוסקת בבני משפחת יואינג המיליונרים מטקסס. אחד הפרקים המדוברים היה הפרק בו גילו מי ירה בג'יי.אר, ובו צפו 38 מיליון איש בארה"ב. את ג'יי.אר שיחק לארי הגמן, שעבר בעקבות ההצלחה גם שנים לא פשוטות של התמכרות לאלכוהול. השמועה מספרת שהוא שתה ארבעה בקבוקי שמפניה ביום, גם בזמן צילומי הסדרה. ההתמכרות, שהחלה עוד כשהיה נער, הובילה את הגמן לעבור השתלת כבד בשנת 95'. לאחר שהחלים, השתתף בסוף שנות התשעים בשני סרטי האיחוד של "דאלאס" ונפטר ב-2012 בגיל 81.

 

 

 

 
פרסיליה פרסלי ולארי הלמן בסדרה דאלאס
פרסיליה פרסלי ולארי הלמן בסדרה דאלאס צילום : צילום מסך-
 

לארי הלגמן היה נשוי במשך 58 שנה, אולם לפני שנה בתו הוציאה ספר המספר על בגידות וחיים כפולים שניהל, והתגלו לאחר מותו. את אשתו בסדרה שיחקה במשך חמש עונות אשתו במציאות של אלביס פרסלי - פרסיליה פרסלי - ועזבה עקב חילוקי דעות עם ההפקה לגבי הכיוון שהסדרה הולכת אליה. היא הופיעה לאחר מכן בסרטי "האקדח מת מצחוק", הגיחה להופעת אורח ב"אוסטין פאוורס וגם בריאליטי "רוקדים עם כוכבים".

 

את בנו של ג'יי.אר שיחק הילד הישראלי עומרי כץ ב-149 פרקים בסדרה וגם בסרט האיחוד של "דאלאס" בשנת 1996. השמועה אומרת שהיום הוא מעצב שיער שמחלק את חייו בין לוס אנג'לס לישראל.

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.