"בא מאחור כמו מחבל": נכה שהותקפה ע"י נהג משחזרת

 
עודכן 19:26 18/09/2017

חנה עקיבא, ממובילות מאבק הנכים, הגיעה לעוד משמרת מחאה על העלאת הקצבאות כאשר נתקלה בנהג זועם שהכה וקילל אותה. "אני חושבת שהוא בחר את הקורבן הכי קל ונוח כי אני אישה ונכה", היא מספרת

 
 
 
 
 

חנה עקיבא, ממובילות מחאת הנכים, נכה מאה אחוז שמרותקת לכיסא גלגלים, הותקפה אתמול (ראשון) בידי נהג שנתקע בפקק בגלל חסימת הכבישים: "בקללות וביריקות שתקתי, אבל אלימות זה רף חדש", היא אומרת.

 

התקרית אירעה לאחר שחנה הגיעה יחד עם חבריה לחסימת כביש במסגרת המחאה המתמשכת להעלאת קצבאות הנכים. "חסמתי את הכביש, עמדתי מתחת לרמזור. פתאום מישהו הגיע מאחוריי בהפתעה והתחיל למשוך אותי. הסתובבתי אליו כדי לומר לי שלא ייגע בי והוא התחיל להכות אותי ופצע אותי ביד. אני חושבת שהוא בחר את הקורבן הכי קל ונוח כי אני אישה ונכה", היא מספרת.

 

לכתבות נוספות בחדשות 10:

גרפיטי במחנות ההשמדה: תלמידים ישראלים ריססו כתובות באושוויץ
נהר הירדן: אב שניסה להציל את בתו טבע ומת
"השוטרים לא ראו בעיניים": היום שאחרי הפגנת החרדים בירושלים

 
"הוא בחר את הקורבן הכי נוח". מחאת נכים בכביש 4 בצומת קוקה-קולה
"הוא בחר את הקורבן הכי נוח". מחאת נכים בכביש 4 בצומת קוקה-קולה צילום : מיה איידן
 

"הוא לא ביקש שאזוז או פנה אליי, הוא בא מאחור כמו מחבל. הוא קילל אותי במילים שאני מתביישת: הוא אמר זונה, שרמוטה ותמותי", היא משחזרת. "אחרי זה הוא אמר שהוא ממהר לבית חולים. אם היה אומר קודם, היינו מפנים לו את הדרך".

 

למרות התקרית חנה אופטימית לגבי הצלחת המחאה. "אני באמת מאמינה שחסימות הכבישים יעזרו למאבק שלנו. עובדה שנכנסנו לתודעה, הציבור הבין שמה שקורה כאן זה עוול. אין אפשרות אפילו להומלס לשרוד עם הסכומים שאנו מקבלים. לא אנוח עד שנקבל את שמגיע לנו", מצהירה עקיבא.

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.