מה חשבה בר רפאלי על הרעיון לדגמן עם אסיר משוחרר?

 
עודכן 23:33 06/09/2017

ג'רמי מיקס, "האסיר החתיך בעולם", הצטלם היום לקמפיין קרולינה למקה עם בר רפאלי. האם הוא מוכן לגלות מה שם בכותל, ומה דעתה על הרזומה של השותף החדש?

 
 
 
 
 

בר רפאלי פגשה היום מישהו שהגיע ממאחורי הסורגים - הפושע והדוגמן המתוחכם ג׳רמי מיקס. השניים צילמו היום קמפיין למותג הישראלי קרולינה למקה, שבו בר גם מחזיקה כשותפה.

 

"זה תמיד יותר מאתגר, אני יותר אכפתית, יותר מעורבת", אומרת רפאלי, "חלק מההחלטות הן גם שלי".


מיקס נכנס לנעליים הגדולות והמבוגרות יותר של סטיבן טיילר, סולן אירוסמית', שכיכב לצד בר בקמפיין הקודם. "אמרנו שצריך עוד משהו אחרי סטיבן שיעניין, ואז הציעו את ג'רמי ואמרתי שהם פשוט גאונים".

 

>> בר רפאלי: "לא יכולה ללכת עם ליב לפארק"

>> האסיר החתיך בעולם? יש עוד טוען לתואר הזה

 

מיקס, שבילה יותר משנתיים במאסר בארצות הברית אחרי שהורשע ב-11 עבירות שונות בהן פריצה, השתייכות לכנופיה והחזקת נשק ללא רישיון, השתחרר מהכלא רק לפני שנה. תמונה אחת שלרוב הורסת לאנשים את החיים, הפכה אותו בן רגע לכוכב. "אפשר לומר שהפשע לא משתלם, אבל אם תדבר איתו יותר מכמה שניות, תבין שזה לא הבנאדם".

 

 
בר רפאלי וג'רמי מיקס, היום
בר רפאלי וג'רמי מיקס, היום צילום : שוקה כהן
 

זהו ביקורו הראשון של מיקס בישראל. "אני יודע שפגשתי את הצד היפה של ישראל". אתמול הוא ביקר בכותל. "למה התפללתי? אני חייב את זה לעצמי, למשפחה שלי. מעולם לא קיבלתי הצעות, אבל בעולם שבו באתי ממנו זה לא היה אפשרי". רפאלי: "מדהים כמה החיים שלנו מפתיעים ואיך אפשר להפוך את החיים. כשהיתה לו את אפשרות הבחירה, הוא בחר בטוב. והוא גם יפה מאוד".

 

עבור בר שהמצאת בחודש השמיני להריון זוהי כנראה אחת העבודות האחרונות לפני הולדת ביתה השנייה. "בעיקר חם לי, יש לי גלי חום, אני צריכה הרבה הפסקות, אבל חוץ מזה מזל שאנחנו מצלמים קמפיין שמתמקד יותר באיזור העיניים". וביום הצילום הזה גם לבר וגם לכל הצוות ברור מאוד עם מי יש להם עסק. "כולם על הסט בטוחים", מבטיח מיקס בחיוך, "מעולם לא הייתי בתחום הזה".

 

 

 
סטיבן טיילור מקנא
סטיבן טיילור מקנא צילום : שוקה כהן
 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.