הרצאה בשתי דקות –טכנולוגיה והעתיד שלכם

 
עודכן 13:38 06/09/2017

למי שרוצה להוביל בייצור או בשירות חדשני, לפתוח עסק על בסיס ידע טכנולוגי מתקדם, להוביל – יש מקום בלימודי הנדסאים. ח"כ מנואל טרכטנברג בנימה אישית

 
 
 
 
 

המירוץ אחרי הבגרויות והפסיכומטרי נראה לצעירים בישראל כמאבק על 'הכל או כלום' - או שתתקבל לאוניברסיטה ותסתדר בחיים, או שתישאר באוניברסיטה של החיים.


זה לא חייב להיות ככה! יש מסלולים טכנולוגיים, שיכולים להביא אתכם מוכנים למאה ה-21.
למי שרוצה להוביל בייצור או בשירות חדשני, לפתוח עסק על בסיס ידע טכנולוגי מתקדם, להוביל - יש מקום בלימודי הנדסאים. כיום הידע הנדרש בעולם הטכנולוגי מורכב יותר מאשר בהרבה תחומים אקדמאיים - והגיע הזמן שנקדם זאת ונהיה גאים בכך.


דווקא בגלל שעמדתי בראש מערכת כל האוניברסיטאות בישראל, אני יכול להגיד לכם - אקדמיה היא לא חזות הכל! מה שהמדינה צריכה כיום זה מערכת השכלה טכנולוגית ראויה . אתם יכולים להיות המובילים בכך! תבחרו לימודי הנדסאים.


והרי מה עם העסקים, מה עם התעשייה? בכנסת אני דורש מהמדינה שתשקיע יותר בהשכלה הטכנולוגית כי זה העתיד של כלכלת ישראל. אני קורא גם לכם - תדרשו לימודים טכנולוגיים איכותיים ומתקדמים. תדרשו תואר הנדסאי שהוא גם מקצוע עם כבוד ואתגר, וגם בעל אופק של פרנסה טובה. זה בידיים שלכם!


אני מדבר אל צעירים מרעננה, באר שבע, כרמיאל, רמת השרון, סכנין, חיפה, דימונה, אשדוד או הרצליה ומכל מקום שהוא - בכל יישוב בישראל צריכים ללכת גם לאקדמיה, וגם לטכנולוגיה. תצטיינו במה שמעניין אתכם, לכו עם החלום שלכם.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.