מסתמן: כתב אישום בגין קבלת כספים במרמה נגד יו"ר המועצה הדתית בשדרות

 
עודכן 13:53 10/08/2017

המשטרה ממליצה להעמיד לדין את אורן מלכה בחשד לקבלת כספים במרמה תוך ניצול מעמדו. לפי החשד, מלכה נטל כסף ממכירת חלקות קבורה וגביית תשלום עבור כניסה ורחצה במקווה בעיר. כעת סבורה המשטרה: התגבשה תשתית ראייתית לקבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, מרמה והפרת אמונים

 
 
 
 
 

בתום חקירה ביחידה להב 433, המליצה היום (חמישי) המשטרה לפרקליטות להעמיד לדין את יו"ר המועצה הדתית בשדרות, הרב אורן מלכה. המשטרה סבורה כי התגבשה תשתית ראייתית נגדו בגין גניבה בידי עובד ציבור, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, מרמה והפרת אמונים.

 

על פי החשד, אורן מלכה קיבל לידיו כספים רבים בניגוד לחוק, זאת תוך ניצול מעמדו כסגן ראש עיריית שדרות לשעבר ולאחר מכן כיו"ר המועצה הדתית בעיר. בין היתר חשוד מלכה בקבלת כספים אסורים במרמה ממכירת חלקות קבורה ואי הפקדתם בחשבון המועצה. עוד חשוד מלכה כי גבה תשלום עבור כניסה ורחצה לאחד המקוואות בעיר.


כתבות נוספות בנושא >>

הותר לפרסום: סגן ראש עיריית שדרות נעצר בחשד לעבירות הלבנת הון ומרמה

בכירים בעיריית שדרות נעצרו בחשד לעבירות מרמה וגניבה

 

 
הרב אורן מלכה ראש המועצה הדתית בשדרות
הרב אורן מלכה ראש המועצה הדתית בשדרות צילום : חדשות 10
 

גורמים בעיר טענו לפני כשנה, לאחר מעצרו של מלכה, כי ישנו סכסוך בין הרב מלכה לבין עובדים אחרים במועצה הדתית. זאת במקביל לכך שהצדדים הגישו תלונות הדדיות על התנהלות לא תקינה. יחד עם מלכה נעצר גם אנטולי נחשונוב, סגן ראש העירייה.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.