"היא פשוט הוכנסה לרכב – ונעלמה": האישה שטוענת שבתה נלקחה ממנה והועברה לאימוץ

 
עודכן 17:53 02/08/2017

טל טרזי ילדה תינוקת מחוץ לנישואין לפני יותר מ-8 שנים, כשהייתה צעירה, ומכיוון שהיא הגיעה ממשפחה חרדית היא שקלה למסור אותה לאימוץ. לדבריה, למרות שהודיעה לאנשי ארגון "אפרת" כי היא רוצה להשאיר את הילדה אצלה, היא נלקחה ממנה – וחיה כיום בארצות הברית. "איימו עליי והפחידו אותי"

 
 
 
 
 

לפני מעל ל-8 שנים נולדה לטל ארזי ילדה מחוץ לנישואין. עוד כשהייתה בהריון היא חשבה למסור אותה לאימוץ, שכן היא באה ממשפחה חרדית, ולדבריה היא החליטה בסופו של דבר לשמור אצלה את בתה - אך היא נלקחה ממנה לאימוץ בכוח.

 

"לקחו לי אותה ארבעה ימים אחרי שילדתי, ביום בו הייתי אמורה להשתחרר מבית החולים בברוקלין שבניו יורק, שם הייתי", סיפרה טרזי בראיון ל"חדשות 10", לאחר שסיפורה התפרסם ב"ידיעות אחרונות". לדבריה, ארגון "אפרת" (הפועלת למען מניעת הפלות בקרב נשים) לחץ עליה למסור לידיהם את בתה הקטנה - ולמרות שאמרה להם כי היא מתכוונת להשאיר את הילדה אצלה, אנשי הארגון לקחו את בתה מידיה בכוח.

 

>> כתבות נוספות בחדשות 10:

פרשת המעונות: שרה נתניהו נחקרת בשעה זו בלהב 433

תיעוד מהסופרמרקט ביבנה: המחבל ניגש לעובד - ודוקר אותו בגבו

"הנסיך פיליפ מת": ידיעת השווא שהלחיצה את הממלכה

 

 
"רוצה שהמעורבים בפרשה יועמדון לדין".טל טרזי
"רוצה שהמעורבים בפרשה יועמדון לדין".טל טרזי צילום : חדשות 10
 

אנשי הארגון טענו כי יעזרו לה ויקבלו כל החלטה שתקבל, ואלה איימו עליה כי לא יהיה לה כסף כשתחזור לארץ, שלא יהיה לה מקום מגורים, שלא תצליח להאכיל ולפרנס את בתה - ושגם הוריה לא יתמכו בה. "לא הייתי אפילו בת 19, מלאת הורמונים, והשפיעו עלי נפשית מאוד חזק. העסקן החרדי שלקח והטיס אותי לניו יורק לקח את הילדה בסל קל אחד לרכב סמוך ואותי לכיוון אחר, בלי להגיד שום דבר. היא פשוטה הוכנסה לרכב ונעלמה", אמרה טרזי.

 

טרזי כיום היא אישה נשואה ואמא לשלושה ילדים, והיא אמרה כי הקשר שלה עם ההורים המאמצים, אותם הצליחה לאתר, של בתה נמוך מאוד - ולמעט תמונות שהם שולחים לה מפעם לפעם ומעט התכתבויות, אין לה קשר איתה או עם הוריה. "החיים שלי היום נמצאים במקום אחר, אבל קודם כל אני רוצה שמי קשור לפרשה הזו יובא לדין. גם אם לא אביא אותה לחיות איתי, אז שיהיה קשר רציף עם הילדה, המינימום שמגיעל לי", הוסיפה.

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.