"בכל מקום יש חשש": הישראלים חוזרים לארץ הקלאבים – אנטליה

 
עודכן 22:33 18/07/2017

בשנה שעברה, לאחר ניסיון ההפיכה, ההתבטאויות של ארדואן והפיגועים באיסטנבול, הגיעה התיירות הישראלית בטורקיה לשפל של כל הזמנים. בחודש יוני השנה מספר הנוסעים קפץ פי שלושה, כך שכמעט כל יום יוצאות שש טיסות מנתב"ג: "אפס כסף ואתה מקבל הכל"

 
 
 
 
 

הישראלים חוזרים לאנטליה: לאחר שבשנה שעברה צנח מספר התיירים הישראלים בטורקיה לשפל היסטורי, בחודש יוני השנה נסעו יותר מ-46 ישראלים לאנטליה, כאשר כמעט כל יום יוצאות שש טיסות מנמל התעופה בן גוריון.

 

בחודש יוני 2008 נסעו בקו הזה יותר מ-87 אלף נוסעים. לאחר אירוע המרמרה, ב-2010 ירד המספר ל-22 אלף. ב-2014 ראש הממשלה נתניהו התנצל והמספר עלה ל-70 אלף, אלא שמבצע "צוק איתן" בעזה, התבטאויות חריפות של נשיא טורקיה ארדואן, ניסיון הפיכה במדינה ופיגועים באיסטנבול הביאו לצניחה של התיירות מכל העולם. רק 16 אלף ישראלים טסו בשנה שעברה לאנטליה.

 

>> "ברקוד" - כתבות נוספות:

הבטחות על הקרח: מה מסתתר בתוך הארטיקים ה"בריאים"?

מדוע לא מזהירים צרכנים מפני קניית חומר הדברה שנאסר לשימוש?

טסים בזמן: מתי נוכל להגיע בשלוש שעות מתל אביב לניו יורק?

 

היום המצב שונה לחלוטין, הישראלים חוזרים לאנטליה. "זול, כיף, שמש", סיכם אחד הנוסעים שהיה בדרכו לחופשה, "אפס כסף ואתה מקבל הכל", הוסיף נוסע אחר. נדמה שהישראלים כבר לא מפחדים מהאזהרות, או ששאר השיקולים מתגברים על כך: "תמיד יש חשש אבל בכל מקום יש חשש".

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.