"זה היה נראה כמו זירת פיגוע": תאונת הדרכים בה נהרגה ליאל בבלר בת ה-16

 
עודכן 22:39 07/07/2017

לפני חודש יצאו עמית וליאל לקנות ממתקים בקניון הסמוך למקום מגוריהן, יחד עם עוד שני חברים. כשתכננו לחצות את הכביש, ברגע אחד עולמם התהפך - נהגת רכב חצתה את הצומת באור אדום, התנגשה ברכב אחר ועפה על החבורה. עמית מאשימה את עצמה: "זו הייתה צריכה להיות אני שם. הייתי צריכה לשמור עליה"

 
 
 
 
 

לפני חודש יצאו נהרגה ליאל בבלר בת ה-16 בתאונת דרכים קטלנית סמוך למתחם ה"סינימה סיטי" בראשון לציון. יחד איתה היו עוד 3 חברים בתאונה, כאשר חברתה עמית דניאל נפצעה קשה.

 

כשסיימו החברים לעשות קניות במתחם, יצאו לכיוון מקום מגוריהם ותכננו לחצות את הכביש כאשר נהגת רכב הגיעה במהירות וחצתה את הצומת באור אדום. היא התנגשה ברכב אחר ועפה על החבורה.

 

>> כתבות נוספות בחדשות 10:

מתקפה משולבת במצרים: 23 חיילים נהרגו בצפון סיני

נתניהו נגד אונסק"ו: "החלטה הזויה, רק בישראל לא מפוצצים מסגדים"

כמה שעות לפני פגישתם: טראמפ ופוטין לחצו ידיים לראשונה

 

"זה היה נראה כמו סרט. השמש על העיניים שלך, אנשים ומחזיקים לי את היד, שופכים עלי מים ואתה לא מבין איפה אתה. הייתי עייפה. זה הרגיש כמו חלום", תיארה עמית. "אז הסתכלתי לצד וראיתי את ליאל וחשבתי שהיא בסדר כי היא לא צעקה. לא הבנתי שהיא מחוסרת הכרה".

 

 
"זו הייתה צריכה להיות אני שם". עמית דניאל, שנפצעה קשה בתאונת דרכים סמוך למתחם ה"סינימה סיטי" בראשון
"זו הייתה צריכה להיות אני שם". עמית דניאל, שנפצעה קשה בתאונת דרכים סמוך למתחם ה"סינימה סיטי" בראשון צילום : חדשות 10
 

במשך ארבעה ימים ניסו להילחם על חייה של ליאל בבית החולים, אך היא נפטרה מהפגיעות הרבות שמהן סבלה. "הגענו לבית חולים. זה היה כמו סרט קולנוע. אני מרגיש שהילדה נשמטת לי מבין הידיים", סיפר רפי בבלר, אביה של ליאל.

 

משפחתה למרות הכאב לא תהסס לתרום את אבריה סוג של צוואה שלה. "אני לפחות שמח שעוד חמישה אנשים ניצלו בזכות האיברים שלה", אמר אביה.

 

עמית עם רגליים מרוסקות, מועברת לבית החולים אסף הרופא. "כשסיפרו לי שהיא נפטרה רק אז התחיל לעלות הכל. שראיתי אותה מדממת ולא זכרתי", סיפרה. שלושה ניתוחים קשים של שעות כל אחד, והיא רק בת 16. שלא בצדק היא וקחת על עצמה את האשם. "זו הייתה צריכה להיות אני שם. הייתי צריכה לשמור עליה, להחזיק אותה יותר חזק. לא הייתי צריכה לעזוב אותה", אמרה. כאילו לא די בכך שצפויים לה חודשים ואולי שנים של שיקום מלא כאב, שבסופו תוכל ללכת בעצמה ועדיין לא ידוע איך.

 

למשטרה ידוע כי נהגת הגולף חצתה את הצומת באור אדום. הפלאפון שלה הוחרם ונבדק טכנולוגית מה עשתה איתו בשעת התאונה, האם דיברה האם קיבלה וואטסאפ האם שלחה וואטסאפ.

 

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.