"השפיל, התנכל ואיים": בעל משרד פרסום מירושלים נעצר בחשד לאונס עובדות

 
עודכן 14:00 12/06/2017

המשטרה עצרה בעל משרד פרסום לשעבר הפונה למגזר החרדי, בחשד שביצע מספר עבירות מין בעובדות שלו, בהן אונס. המשטרה חושדת כי הוא נהג לקבל למשרד נשים ובהמשך לבצע בהן את זממו. עוד נחשד כי הוא איים עליהן שאם לא ייעתרו לו יספר על כך לבעלים שלהן ולרבנים בקהילה. המשטרה איתרה מספר מתלוננות שסיפרו על המעשים. מעצרו הוארך בשבעה ימים

 
 
 
 
 

המשטרה עצרה אתמול (ראשון) בעל משרד פרסום הפונה למגזר החרדי, בחשד שביצע שורת עבירות מין, כולל אונס של עובדות שלו.


לפי החשד, העצור, תושב ירושלים, פתח משרד פרסום לטובת החברה החרדית. במשרד שפתח היה מקבל לעבודה נשים שהיה ״בוחר״ בקפידה. בהמשך נהג החשוד לבצע בהן את זממו במקומות שונים, ביניהם בשירותי המשרד, תוך ביצוע מעשים ברוטליים. המשטרה הצליחה להגיע למספר מתלוננות שסיפרו על המעשים שביצע החשוד.

 

לכתבות נוספות בחדשות 10:

דיווח: המידע שטראמפ העביר לרוסים - חדירה ישראלית למחשבי דאע"ש

דיווח: כוחות צבא אמריקניים עשו שימוש בפצצת זרחן נגד פעילי דאע"ש בסוריה

אישה נדקרה בדירה באשקלון ונפצעה בינוני; בנה נעצר

 

במהלך השבועיים האחרונים ניהלה המשטרה חקירה סמויה בעקבות דיווח שהתקבל מעמותה לפיה פנו אליהם נשים שסיפרו כי עת שעבדו במשרד תקשורת בירושלים נפגעו מינית קשות ונאנסו על ידי מעסיקן.

 

בהמשך ועם התקדמות החקירה, הגיעו החוקרים לעוד מספר נשים שהגישו תלונה במשטרה, לפיהן עולה מסכת של תקיפות מיניות קשות ומעשי אינוס בהן וכל זאת תוך הפעלת לחצים ומניפולציות על מנת ליצור של קירבה ובהמשך תוך איומים ביצוע פגיעות מיניות קשות.

 

 
החשוד באונס ועורך דינו בבית המשפט, היום
החשוד באונס ועורך דינו בבית המשפט, היום צילום : חדשות 10
 

מהחקירה עולה כי החשוד העניק בשלב ראשון יחס אישי קרוב לנשים על מנת ללמדן במטרה שיתקדמו בתפקיד תוך שמשלב אותן בישיבות ובדיוני המשרד ומתייחס אליהן כאל 'בנות טיפוחיו'. בהמשך נהג בעל משרד הפרסום להשפיל אותן, להתנכל אליהן תוך שנוגע בגופן באיברים מוצנעים ולקח אותן לשירותים במשרדים ובמקומות שונים וביצע בהן עבירות מין קשות בהן מעשי סדום ואינוס.

 

משהרגיש כי הן נרתעות ממעשיו החל, על פי החשד, לאיים עליהן שאם לא ייעתרו לו יספר על כך לבעלים שלהן ולרבנים בקהילה ובכך יבזה את שמן. לאחר מעצרו ביצעו השוטרים חיפוש בביתו ובמקום עבודתו כיום כמנהל מוסד חינוכי לבנות במרכז הארץ. היום הובא החשוד בפני בית המשפט אשר האריך את מעצרו של החשוד בשבעה ימים עד ה-18 ביוני.

 

מהמשטרה נמסר כי מדובר בחקירה רגישה ומורכבת בשל העובדה שהחשוד פעל בתחכום ותוך הפעלת מניפולציות רגשיות במטרה להשיג קירבתן של הנשים ובהמשך לנצל זאת ולבצע בהן עבירות מין קשות בהן מעשי אינוס, תוך איומים.

 

 

עורך הדין של החשוד: "התלונות הן חלק מניסיון עסקי לסחוט את מרשי"

אריאל עטרי, עורך דינו של החשוד, מסר כי "החוקר שלו טען כי הוא אנס נשים וביצע מעשי סדום. הוא בא ואמר שלא היו דברים לעולם. הוא מעולם לא אנס שום אישה ולא פגע בה מבחינה מינית. הרקע לתלונות הוא ניסיון עסקי לסחוט אותו . אנחנו מדברים על איש עסקים מוכר במגזר החרדי. אנחנו יודעים על סכסוכים כספיים ברקע. מדובר בניסיון לפגוע בשמו הטוב ובניסיון לסחוט ממנו כספים".

 

"לטענת המשטרה מדובר בשלוש או ארבע נשים שעליהן ידוע למשטרה", הוסיף עורך הדין. "נציג המשטרה סרב להגיד אם הן הגישו תלונה, כך שיכול להיות מאוד שמדובר בשמועות שרצות. למיטב ידיעתי לא נערך עימות בינו לבין הנשים".

 

עורך הדין ציין כי לפי המשטרה, בעבר התנהל הליך משפטי אזרחי נגד החשוד, שהסתיים בהסכם שכלל תשלום כספי. "לטענת נציג המשטרה היה הליך משפטי אזרחי בינו לבין אחת העובדות. בסופו של ההליך המתלוננת חזרה בה מהטענות והוא לא הודה. הפשרה הייתה תשלום כספי כלשהו, והתלונה לא נגעה ליחסי מין".

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.