תיעוד: שוטרים מותקפים ע"י חרדים בשכונת מאה שערים

 
עודכן 17:33 04/06/2017

בסרטון שפרסמה המשטרה נראים תושבים מקומיים מיידים אבנים וחפצים לעבר הכוחות, שהגיעו לשכונה שבירושלים במסגרת חקירת תקיפת חייל לובש מדים במקום. שוטר אחד נפגע בראשו מאבן ונזקק לטיפול בבית החולים

 
 
 
 
 

שוב עימותים בין המשטרה והציבור החרדי על רקע הגיוס לצה"ל. חוקרי משטרה שהגיעו היום (ראשון) לשכונת מאה שערים שבירושלים כחלק מחקירה של תקיפת חייל לובש מדים הותקפו על ידי תושבים מקומיים, שיידו לעברם חפצים ואבנים.

 

על פי דיווח המשטרה, התושבים גם הבעירו פחים וחסמו את הכבישים באזור. בעקבות האירועים נפצע שוטר שנפגע בראשו מאבן ופונה לבית החולים במצב קל. "הם הבעירו פחים ודרדרו אותם לעבר השוטרים", נמסר מהמשטרה.


>> כתבות נוספות בחדשות 10:

דחיפות בין מאבטחי נתניהו ואנשי נשיא טוגו - הפגישה בין המנהיגים נדחתה

ת'רזה מיי: "יש יותר מדי סובלנות לקיצוניות, דברים חייבים להשתנות"

מחסור חריף במים בכינרת: נשבר שיא שלילי של 97 שנים

 

ביום שישי האחרון נעצרו 16 חרדים במהלך פעילות יזומה של המשטרה במאה שערים, במהלכה התחפש שוטר ללובש מדים והסתובב בשכונה. בעת שהלך ברחוב הוא הותקף ע"י תושבים מקומיים, בין השאר באמצעות מכות וחפצים שהושלכו לעברו.

כוח של משטרה ומשמר הגבול זיהה את התוקפים, הגיע למקום ועצר את החשודים בזמן שתקפו את "החייל". גם נגד השוטרים שהגיעו לבצע את המעצרים הופעלה התנגדות, לאחר שחרדים תושבי השכונה החלו ליידות אבנים ולקרוא נגדם קריאות גנאי. הם פוזרו בסופו של דבר על ידי הכוחות במקום.

 

 
שוטר אחד נזקק לפינוי לביה"ח. יידוי האבנים במאה שערים
שוטר אחד נזקק לפינוי לביה"ח. יידוי האבנים במאה שערים צילום : דוברות המשטרה
 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.