פיתיון במאה שערים: 16 חרדים נעצרו כשהתנפלו על שוטר מחופש לחייל

 
עודכן 14:00 02/06/2017

המשטרה עצרה תושבים בשכונה החרדית בירושלים, בחשד שהיכו והשליכו חפצים לעבר שוטר שהתחפש ללובש מדים ברחוב. בשעת ביצוע המעצרים התגודדו תושבים מהשכונה סביב השוטרים, קראו נגדם קריאות ויידו לעברם אבנים. הם פוזרו על ידי המשטרה

 
 
 
 
 

שוב מעצר של שוטרים סמויים במאה שערים: 16 חרדים נעצרו אחר הצהריים (שישי) במהלך פעילות יזומה של המשטרה, במהלכה התחפש שוטר ללובש מדים. בעת שהלך ברחוב הותקף השוטר, בין השאר באמצעות מכות וחפצים שהושלכו לעברו.

 

כוח של משטרה ומשמר הגבול זיהה את התוקפים, הגיע למקום ועצר את החשודים בזמן שתקפו את החייל. גם נגד השוטרים שהגיעו לבצע את המעצרים הופעלה התנגדות, לאחר שחרדים תושבי השכונה החלו ליידות אבנים ולקרוא נגדם קריאות. הם פוזרו על ידי המשטרה.


>> לכתבות נוספות בנושא:

ראש אכ"א : "הדבר החמור באמת - הפגיעה בחיילים החרדים"

"סופך יהיה מר כהיטלר": חרדים חילקו כרזות הסתה נגד ראש אכ"א

תיעוד: מבצע עוקץ למעצר תוקפי חיילים בבית שמש

 

 
המעצרים במאה שערים, היום
המעצרים במאה שערים, היום צילום : קבוצת מחאות החרדים הקיצוניים
 

מהמשטרה נמסר כי בין העצורים גם קטין, והם חשודים בידוי אבנים, תקיפת לובשי מדים והפרעה אלימה לפעילות השוטרים שביצעו את המעצרים. בנוסף נפצעו במהלך האירוע שלושה שוטרים, שפונו על ידי צוותים של מגן דוד אדום כשמצבם קל.

 

מעצרים אלו מצטרפים למעצרם של עוד שבעה חשודים תקיפת לובש מדים בשכונת מאה שערים, רק לפני יומיים. מהמשטרה נמסר: "פעילות זו מצטרפת למכלול פעילויות יזומות ומתוכננות, גלויות וסמויות בירושלים ובאזור, אותן מבצעת המשטרה במטרה להמשיך ולמנוע כל ניסיון פגיעה בלובשי מדים".

 

בווידאו: השוטר המחופש מחולץ מהזירה (צילום: פסגת המעודכנים)


 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.