לאחר שרני רהב תבע אותו והפסיד - ישראל גודוביץ' יתבע את היחצ"ן על לשון הרע?

 
עודכן 01:34 22/05/2017

מהנדס העיר תל אביב לשעבר נתבע על ידי היחצן לאחר שהאחרון טען כי גודוביץ' קרא לו שמן. בית המשפט לא קיבל את טענותיו וחייב אותו לשלם 50 אלף שקלים. גודוביץ' ל"הצינור": "אם הוא לא יתנצל, אתבע אותו כי אמר ששיקרתי בבית המשפט"

 
 
 
 
 

מהנדס העיר תל אביב לשעבר ישראל גודוביץ' הפך במחי פסק דין אחד למי שאולי ישלם ליחצן העל רני רהב מיליון שקלים - למי שיזכה לקבל ממנו חמישים אלף שקלים.

 

הסיפור החל לאחר שבמהלך ראיון לתוכנית הרדיו של גבי גזית ב-103FM, התייחס גודוביץ' למי שתואר כיחצ"ן מוכר כשמן. רהב הגיש בתגובה תביעה על לשון הרע בטענה כי דבריו כוונו אליו.

 

>> לכתבות נוספות בחדשות 10

מבצע משטרתי ענק, הקלות לפלסטינים ומתיחות בקואליציה: מחכים לטראמפ

תיעוד: מני נפתלי עם יד שבורה אזוק בבית חולים

 

"עברו עלי סיוטי לילה", אמר גודוביץ' בראיון ל"הצינור", "לא טעיתי ולא אמרתי עליו כלום. לא התכוונתי אליו ואפילו בית המשפט קבע שהוא יודע שלא התכוונתי אליו". כעת, מתכוון גודוביץ' להגיש תביעת לשון הרע נגד רני רהב. "ביום שבת האחרונה פרסם רהב הודעה בכל הרשתות וטען כי מרשי שיקר בבית משפט", אמר עורך דין רפי שפטר, פנינו אליו בדרישה שיתנצל עד סוף היום, אחרת נגיש נגדו תביעת דיבה".

 

 
ישראל גודוביץ'
ישראל גודוביץ' צילום : בוצ'צ'ו
 

מרני רהב נמסר: 'הרצחת וגם ירשת?'. עם כל הכבוד לבית המשפט ופסיקת בית המשפט הינה נר לרגליי, עיון בפסק הדין מלמד כי בית המשפט שגה בניתוח המשפטי וביישום העובדות שהוצגו בפניו והתקבלו על ידו. בכוונתי לערער בהקדם לבית המשפט המחוזי. אני חסיד גדול של חופש העיתונות, אך צריך להבדיל בין חופש הביטוי לחירות הביזוי".

 

עוד הוסיף כי "אני לא מתכוון לוותר לאיש במדינת ישראל בנושא זה בכלל ולאדונים גזית וגודוביץ', בפרט שלצערי שיקרו לבית המשפט. אמשיך להילחם בתופעת השיימינג במדינה ללא מורא ופחד גם באם במערכה הראשונה הפסדתי!"

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.