שרת המשפטים למפכ"ל: יישם את ההחלטה נגד הפגנות מול בתי אנשי ציבור

 
עודכן 13:00 21/05/2017

פרסום ראשון: בצל מעצר מני נפתלי וההפגנות החוזרות מול בית היועמ"ש, פנתה שקד במכתב למפכ"ל וביקשה ממנו לאכוף את החלטה ביהמ"ש העליון בנוגע להפגנות מול בתי אישי ציבור • בידיעה: תיעוד מעצר אב הבית לשעבר במעון רה"מ, מחוץ לבית מנדלבליט

 
 
 
 
 

בווידאו: תיעוד מעצר מני נפתלי מחוץ לבית היועמ"ש

 

שרת המשפטים, איילת שקד, שלחה היום (ראשון) מכתב למפכ"ל המשטרה רוני אלשיך, בו היא קוראת לו ליישם את החלטת בית המשפט העליון נגד הפגנות בסמוך לבתים של אנשי ציבור.

 

פניית השרה שקד מגיעה בצל ההפגנות החוזרות בעת האחרונה מול ביתו של היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט, לאחר שאמש נעצר אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה מני נפתלי במהלך מחאה של כמה עשרות אנשים ליד בית מנדלבליט בפתח תקווה.

 

"אבקש להפנות את תשומת לבך לפס"ד ביהמ"ש העליון שניתן לאחרונה, ב-27 באפריל (בג"ץ מני נפתלי נגד היועץ המשפטי לממשלה), במסגרתו נדחו עתירות שתפו החלטות של משטרה ישראל אשר הגבילו קיומן של משמרות מחאה והפגנות סמוך לבית היועמ"ש", כתבה שקד במכתב.

 

"אין זה סוד כי הפגנה ליד בית איש ציבור מכוונת בדרך כלל להפעיל לחץ עליו ועל משפחתו בכדי להשפיע על שיקול דעתו. לצערי תופעה זו אינה פוסחת גם על שופטות ובתי המשפט", הוסיפה השרה, שקראה כאמור למשטרה לאכוף את ההחלטה.

 

 
המכתב ששלחה שרת המשפטים שקד למפכ"ל
המכתב ששלחה שרת המשפטים שקד למפכ"ל צילום : ללא קרדיט
 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.