תיעוד: צעיר מרסס "תג מחיר מנהלי" על מכונית בירושלים

 
עודכן 23:13 09/05/2017

פרסום ראשון: אחד הצעירים, שחשודים בכך שביצעו פשע שנאה בבית חנינה, תועד במצלמות בזמן שהוא מרסס על מכונית. בהמשך הצטרף חברו והשניים יוצאים למסע ניקוב צמיגים. נבדק קשר לאירוע דומה שהתרחש באותו הזמן בגלבוע

 
 
 
 
 

מצוידים במכלי ריסוס ובסכינים, וכשהם רעולי פנים, הגיעו הלילה (שלישי) שני אלמונים לשכונת בית חנינה בירושלים - על פי החשד, כדי לבצע פשע שנאה.

 

בתיעוד שהגיע לחדשות 10, מתוך מצלמת אחד מכלי הרכב שהושחתו, נראה כיצד אחד הצעירים מגיע לרכב, מרסס עליו בצבע שחור את הכתובת "תג מחיר מנהלי". בהמשך מצטרף חברו, והשניים יוצאים למסע ניקוב צמיגים המוני. כל הזמן הם מתועדים ללא ידיעתם.

 

בסך הכל פגעו השניים, על פי החשד, ב-20 כלי רכב. כתובות נאצה כמו "מוחמד חזיר" רוססו על המכוניות וכמעט לכולן נוקבו כל ארבעת הצמיגים. מיד בתום האירוע, נמלטו המבצעים מהמקום. כאשר התעוררו בעלי כלי הרכב, גילו את ממדי הנזק. "אני מכבד את כל הדתות, אבל אלה אנשים שאין להם לא דין ולא דיין, כמו השרים שלהם", אומר מוחמד סעיד, שהמכונית שלו הושחתה.

 

 
"אין להם דין ודיין". כתובת "תג מחיר" שרוססה על מכונית בשכונת שועפט
"אין להם דין ודיין". כתובת "תג מחיר" שרוססה על מכונית בשכונת שועפט צילום : דוברות המשטרה
 

המשטרה הגיעה למקום ואספה את מצלמת האבטחה ובה התיעוד. תושבים בשכונה העידו כי לפני יומיים הגיעו לאזור שני יהודים, תחקרו נערות מקומיות ועוררו את חשדם.


ממש באותה השעה הלילה, הרחק בצפון, תיעדו מצלמות אבטחה בכפר נאעורה שבגלבוע, שלושה חשודים אחרים, תועדו כשהם מנקבים צמיגי מכוניות ומרססים כתובות נאצה על קירות הבתים. כעת בודקת המשטרה האם שני האירועים האלו, שהתרחשו במקביל - קשורים זה לזה. עד כה נשאר אחוז לא קטן מהפעולות החשודות כטרור "תג מחיר" ברחבי הארץ - בלתי מפוענח.

 

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.