אנליסט: העסקנים מבני ברק שהבטיחו פרויקטים - והשאירו חובות במאות אלפי ש"ח

 
עודכן 22:15 08/05/2017

שלישיית עסקנים מבני ברק בראשות היזם יהודה מזוז, גייסו מיליונים לפרויקטים בקשיים והשאירו אחריהם משפחות מפורקות. אז מי הם אותם עסקנים שברחו ונעלמו עם הכסף? הבדיקה של מוסף "אנליסט"

 
 
 
 
 

בלב בני ברק פועלת שלישיית עסקנים חרדיים בראשות היזם יהודה מזוז - שגייסו מיליונים לפרויקטים בקשיים והשאירו אחריהם משפחות מפורקות.

 

פעם דיברו על בניין משרדים, פעם על מיזם תקשורת או על טכנולוגיית מים חדשנית, פעם הזמינו קמפיין פרסומי ופעם ביקשו ציוד משרדי. מה משותף לכל המקרים? לא שילמו, נעלמו עם הכסף והותירו טענות על עוקץ מתוחכם.

 

לכתבות נוספות בחדשות 10:

ארדואן נגד חוק המואזין: "לא נאפשר השתקת התפילה בירושלים"

ליברמן על ח"כים ערבים: "כמו שהבסנו את הנאצים, נביס את הכוחות שפועלים נגדנו מבפנים"

מקרון, מרקל, מיי: מגמת המנהיגים חסרי הילדים באירופה

 

 

 
פרויקט בבני ברק שלא הושלם בגלל חובות העסקנים החרדים
פרויקט בבני ברק שלא הושלם בגלל חובות העסקנים החרדים צילום : חדשות 10
 

יהודה מזוז מסר בתגובה: כל הנפגעים המוצגים בכתבה הינם עובדים, ספקים או חברים בקבוצת הרכישה של "מגדל אריה" - חברה שאינה בבעלותי האישית וגם אני כמשקיע, נפגעתי מקריסתה. הנפגעים שכשלו בבית המשפט מנסים כעת את מזלם בתקשורת מניסיון לחפש כיס עמוק שישלם את הפסידהם, לא נעלמתי לאף אחד ואני מנהל את חיי כרגיל. לראייה - הגעתי הבוקר לפגישה במשרדי ערוץ 10 ואף הגבתי בכתב לטענות שהועלו נגדי.


אהרון ימפל בתגובה: אני מצטער מאוד על הקריסה הכלכלית של החברה בנסיבות שלא היו בשליטתה אלא נבעו מאיחור בתשלום של חברי קבוצת הרכישה. החברה לוותה על ידי משרדי עורכי דין מהגדולים במדינה, ועמדה בכל התחייבויותיה כלפיי הספקים השונים.

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.