חשד נגד דמות חרדית מוכרת: אנס, ביצע מעשים מגונים – ושילם דמי שתיקה

 
עודכן 15:25 20/04/2017

טלטלה בקהילה החרדית: נועם בובליל, בנו של רב ראשי מעיר בצפון, חשוד כי ביצע אונס ומעשים מגונים בבתו של אחד מחבריו, ואף שילם לה כ-50 אלף שקלים דמי שתיקה – אך היא התלוננה בכל זאת. במהלך החקירה הוגשה נגדו תלונה נוספת, הפעם מצד קרוב משפחתו

 
 
 
 
 
פרשת עבירות מין ודמי שתיקה שמטלטלת את הקהילה החרדית
פרשת עבירות מין ודמי שתיקה שמטלטלת את הקהילה החרדית צילום : בילד
 

פרשת דמי שתיקה חדשה, הכוללת בתוכה אונס ומעשים מגונים מטלטלת את הקהילה החרדית. על פי החשד, נועם בובליל, דמות מוכרת בציבור החרדי ובנו של רב ראשי באחת הערים בצפון, ביצע לפני כמה שנים אונס ומעשים מגונים כלפי בתה של חברו.

 

תחילת הפרשה לפני כמה שבועות, אז ברח בובליל לקנדה לאחר שאשתו התלוננה נגדו כי איים לרצוח אותה. במהלך מנוסתו, הגישה נגדו מתלוננת תלונה במשטרה, לפיה לפני כמה שנים, בזמן שהוריה ביקשו מבובליל שיסייע לה נפשית כדי להחזירה לדת, היה בובליל מבצע בה מעשי אינוס ומעשים מגונים.

 

לכתבות נוספות בחדשות 10 >>

חג המעשנים: איך הפך ה-4/20 ליום המריחואנה הבינלאומי?

פוטר שוטר היס"מ שהכה נהג משאית: "אין לו מקום במשטרת ישראל"

מחקר חדש חושף: התגלה כוכב לכת שיכול לאפשר בו חיים

 

הוא נעצר, ובמהלך החקירה התברר כי לפני כמה שבועות שילם בובליל בנוכחות פרקליטו, פרקליט פלילי ידוע, 50 אלף שקלים בתמורה לכך שאותה מתלוננת לא תתלונן נגדו במשטרה. בובליל אכן שילם לה את הכסף והצעירה בכל זאת התלוננה נגדו במשטרה. במהלך החקירה הוגשה נגד בובליל תלונה נוספת, של קרוב משפחתו, שטען כי בובליל ביצע בו מעשים מגונים בזמן שהיה קטין.


פרקליטות מחוז ירושלים צפויה להגיש נגד בובליל כתב אישום כבר בימים הקרובים.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.