אישום: בן 47 מאפרת ביצע מעשה מגונה בקטין בשירותי בית כנסת

 
עודכן 13:49 13/04/2017

דרור הומינר מואשם שביצע מעשה מגונה בקטין מתחת לגיל 16 לאחר שבשני מקרים שונים, על פי כתב האישום, הציע לקטינים לבצע "בדיקות זרע" כשהוא לצדם. אחד הקטינים פנה למשטרה והתקשר אל הנאשם בנוכחות החוקרים

 
 
 
 
 
הפרקליטות ביקשה לעצור אותו עד תום ההליכים. עצור (אילוסטרציה)
הפרקליטות ביקשה לעצור אותו עד תום ההליכים. עצור (אילוסטרציה) צילום : בילד
 

הפרקליטות הגישה לבית המשפט המחוזי בירושלים, כתב אישום נגד דרור הומינר, בן 47 מאפרת, בגין מעשה מגונה בקטין מתחת לגיל 16 וניסיון למעשה כזה. הפרקליטות הגישה בקשה להשארתו במעצר בית עד תום ההליכים.

 

על פי כתב האישום, הומינר פנה לקטין כבן 15, שאותו הכיר מהשכונה, והציע לו עבודה בניקוי חלונות בבית הכנסת שבו עבד. לאחר מספר פעמים שבהן הקטין ביצע את תפקידו, הומינר הציע לו לעשות "בדיקת זרע" בתמורה לתשלום. לאחר מספר פעמים שחזר על הצעתו, הקטין השיב בחיוב ואז ביצע בו הנאשם מעשה מגונה בשירותי בית הכנסת.

 

>> לכתבות נוספות בחדשות 10:

חשש לחיי הנעדרים בכינרת: "חרב עלי עולמי, אני לא מרגיש שאני חי"

סוריה: כוחות הקואליציה הפציצו מחסן כימי - מאות נהרגו

מומחים לפיקוח על נשק כימי נשלחו לטורקיה כדי לחקור את המתקפה באידליב

 

במקרה אחר שמופיע בכתב האישום, הומינר פנה לשני בני 14 וביקש גם מהם דגימת זרע בתמורה לכסף. הוא הוסיף כי אסור לקטינים להיות לבד בעת מתן הדגימה והציע להיות לצדם. בתחילת החודש התקשר אחד הקטינים לנאשם, בתיאום עם חוקרי המשטרה, וביקש לברר לגבי תרומת הזרע. "אני אשים את זה בפח אפילו אחרי זה, רק רוצים לראות שזה משובח או לא", ענה לו הנאשם והציע בשנית להיות לצידו בעת המעשה.

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.