"חרדק, תסתלק מפה!": תיעוד של חרדים תוקפים חייל בשכונת מאה שערים בירושלים

 
עודכן 17:05 05/04/2017

המשטרה עצרה לחקירה חשוד שתקף חייל שנכנס לשכונת החרדית בבירה. בתיעוד שהגיע לידי חדשות 10 נראה החייל כשחרדים העומדים סביבו מגדפים אותו ואף זורקים לעברו ביצה. כשניסה לצאת מהשכונה, הושלך לעברו של החייל בקבוק מים מלא שכמעט ופגע בו

 
 
 
 
 

צפו: בקבוק מים מושלך לעברו של החייל >>

 

 

המשטרה עצרה היום (רביעי) חרדי בחשד שתקף חייל בשכונת מאה שערים בירושלים. בתיעוד של האירוע נראה החייל כשמספר חרדים סביבו צועקים לעברו.

 

"בוז, זוז מפה", "חרדק", "תסתלק מפה", אל תיכנס לשכונה", היו רק כמה מהמשפטים שנזרקו לעברו של החייל כשנכנס לשכונה הירושלמית. בנוסף, גם ביצה הושלכה על החייל. בשלב מסוים, כשהחייל החל בדרכו לצאת מהשכונה, הוא עבר בסמוך ל"ישיבת אור הנעלם", משם נראה אדם זורק לעברו בקבוק מים מלא שכמעט ופגע בו. לאחר מעצרו של החשוד שתקף את החייל, זה הובא לחקירה בתחנת לב הבירה.

 

>> כתבות נוספות בחדשות 10:

הצעת חוק באיסלנד: שוויון בשכר בין גברים ונשים

צניחה לים והשתלטות על ספינה: צפו בתרגיל המשותף לשייטת 13 ו"אריות הים" האמריקניים

רוסיה לא נרתעת: "נמשיך לתמוך באסד גם לאחר המתקפה הכימית"

 

בווידאו: חרדים תוקפים חייל בשכונת מאה שערים בירושלים >>

 

 

מוקדם יותר היום גזר בית משפט השלום בירושלים חמישה חודשי עבודות שירות לאדם שהעליב חייל חרדי בזמן תפילה בבית כנסת, לאחר שקרא לו "חרדק". אהרון קורלנדסקי בן ה-35 גם קילל את השוטרים שחקרו אותו. "שטן, היום לא תישארו בין החיים", אמר לשוטרים. בנוסף, ל קורלנדסקי נגזרו ארבעה חודשי מאסר על תנאי למשך שלוש שנים ופיצוי של אלף שקלים לחייל.

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.