קרוב משפחה של הנרצחת מטבריה: "הוא נראה כמו אחד שלא מסוגל להרוג זבוב"

 
עודכן 11:51 30/03/2017

גיסה של אדל גודלשטיין, שנרצחה אמש וראשה נערף, אמר בראיון לחדשות 10 שלמשפחתה לא היה כל חשש לחייה או חשד בבעלה לשעבר. הוא סיפר גם שאמה של אדל למדה על הרצח של בתה מהאינטרנט: "לא עדכנו אותנו. לא הגיוני שמשפחה מתחננת למידע"

 
 
 
 
 

 

 

 

קרוב משפחתה של אדל גודלשטיין, שנרצחה אמש באופן אלים בטבריה, אמר בראיון לחדשות 10 שלמשפחה לא היה כל חשש לחייה או חשד בבעלה לשעבר. הוא סיפר גם שאמה של אדל למדה על הרצח של בתה דרך האינטרנט.

 

גיסה של אדל, אדי, סיפר כי הכיר את בעלה לשעבר באופן שטחי ואף התארח בביתם מספר פעמים. "הייתה לו איזו בעיה" אמר, "אבל הוא לא נראה אחד שמסוגל להרוג זבוב". על פי דבריו של אדי, לאדל או למשפחתה לא היה חשש לשלומה או חשד בבעלה לשעבר. הוא העיד גם שהגירושים בין השניים היו מהירים וללא עיכובים: "הרבנים אמרו שהם צריכים להתגרש כי יש לו איזו בעיה".

 

>> כתבות נוספות בחדשות 10:

העבריין מולנר בבית המשפט: "ערן מלכה תפר לי תיק"

מסתמן פתרון למשבר: ראשי התאגיד לא יודחו, השידורים יידחו

"איתר את בעל המשאית ותקף אותו": אישום נגד השוטר המכה

 

גיסה הנרצחת סיפר גם על כך שרשויות אכיפת החוק הקשו על המשפחה בקבלת מידע על הרצח. לטענתו, המשפחה למדה על מותה של אדל דרך האינטרנט. "אחד מקרובי המשפחה ראה את הכתבה וזיהה את התמונות של הבית", הוא סיפר. עוד אמר: "מטורף שהמשפחה מגלה דרך האינטרנט. אתמול טילפנתי למשטרה ומשרדי רווחה כדי שמישהו יעדכן אותנו ואת אמא".

 

 
"הייתה לו איזו בעיה". גולדשטיין בבית המשפט, היום
"הייתה לו איזו בעיה". גולדשטיין בבית המשפט, היום צילום : ללא קרדיט
 

רק לפני שבועיים קברה המשפחה את סבא של אדל. "לפני שבוע קמו משבעה", סיפר אדי, "אשתי איבדה סבא ועכשיו אחות".

 

גרושה של אדל, מאיר גולדשטיין, החשוד במעשה ונמצא כעת במעצר, אמר בחקירתו כי "ערפתי את ראשה של בת זרע עמלק". הבוקר הוארך מעצרו בשבועיים בבית משפט השלום בנצרת. על פי החשד הוא רצח את גרושתו, ערף את ראשה והצית את גופתה ודירתה. בחקירתו אמר גם: "בת קול קראה לי לערוף את ראשה".

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.