"החליטו לבד על העונש": 22 חרדים חשודים בעבירות מין בקטינים ונשים

 
עודכן 11:38 27/03/2017

חרדים שמתגוררים בירושלים, בית שמש, בית"ר עלית ובני ברק, נעצרו בחשד כי ביצעו עבירות מין. האירועים, שנרשמו בפנקסים, לא דווחו לרשויות ומשמרות הצניעות קבעו את העונש. אבנים נזרקו לעבר הכוחות בעת המעצר

 
 
 
 
 

22 בני אדם נעצרו הבוקר (שני) בחשד לביצוע עבירות מין בקטינים ונשים.

 

לאחר סיומה של חקירה סמויה בוצעו מעצרים של 22 תושבי ירושלים, בית שמש, בית"ר עלית ובני ברק בחשד שביצעו עבירות מין בקטינים ונשים, שלא דווחו למשטרה ולרשויות הרווחה. העבירות בוצעו ככל הנראה במהלך השנתיים האחרונות.

 

>> לכתבות נוספות בחדשות 10

תיעוד: תלמידים בכיתה ח' בב"ש מארגנים קרבות ומהמרים על המנצח

משה גפני: "לא נתנגד ללכת לבחירות, אנחנו לא מפחדים"

ניסיון פיגוע דקירה ליד בה"ד 3, המחבל נעצר

 

האירועים לא דווחו על פי החשד באישור ובהסכמת משמרות הצניעות. האחרונים אספו מידע אודות החשודים בפגיעה מינית וניהלו נגדם הליך פנימי שבסופו החליטו מה החשודים צריכים לעשות בשביל שהאירוע לא יועבר לטיפול המשטרה. ברוב הפעמים הורו לחשודים לקבל טיפול אצל גורמים בקהילה.

 

מספר חרדים ניסו לשבש את ביצוע המעצרים ויידו לעברם אבנים כאשר חלונות של ניידות נופצו. פרטי האירועים נרשמו בעשרות פינקסים שנתפסו על ידי המשטרה. חלק מהעצורים יובאו בהמשך לבית המשפט לדיון בנוגע להארכת מעצרם.

 

 
22 חשודים נעצרו (ארכיון)
22 חשודים נעצרו (ארכיון) צילום : רויטרס
 

רפ"ק אביעד בלמס התייחס לחקירה המתנהלת ומסר כי "במהלך החקירה נודע כי בתוך החברה החרדית ישנו ארגון ששמו "טוהר המחנה", משמרות הצניעות, שהמקרים מגיעים לידיעתו והוא זה שמחליט לא להעביר את המידע למשטרה ולסגור את הטיפול בתוך הקהילה החרדית. החלטנו לשים קץ לתופעה זו".

 

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.