פרשת ההורים המתעללים: כפי שנחשף בחדשות 10 - קיים חשד לפגיעה בילדים נוספים

 
עודכן 11:06 21/02/2017

בית המשפט האריך בשישה ימים את מעצרה של האם החשודה שפגעה בבנה בזמן שאושפז בבית החולים "שיבא", במקביל לתקיפה מינית לכאורה מצד האב. כפי שנחשף שלשום בחדשות 10, המשטרה טענה היום כי קיים חשד שנעשתה פגיעה בילדיהם נוספיהם - ובעקבות זאת, נלקחו אחיו הגדולים של הילד למתן עדות

 
 
 
 
 

פרשנית הבריאות הילה אלרואי על החשדות נגד האם והאב:

 

 

מעצרה של האם החשודה בהתעללות בבנה בן ה-4 הוארך היום (שלישי) בשישה ימים - עד ליום ראשון הקרוב, כך החליט בית משפט השלום בתל אביב. אמש פורסם לראשונה בחדשות 10 כי האם הודתה במעשים. בדיון שנערך היום, טענה המשטרה כי קיים כעת חשד שנעשתה פגיעה בילדיהם הנוספים - כפי שנחשף שלשום בחדשות 10. בהמשך לכך, נודע לחדשות 10, כי חוקרי ילדים גבו ביממה האחרונה עדות מאחיו הגדולים של הילד.

 

אלא שעורכת דינה טענה, כי האם מכחישה את החשדות לפיהם פגעה בבנה. ״מדובר באישה עם נסיבות חיים קשות", אמרה עורכת דינה, חגית רחמני וייס, "האם טוענת לכל אורך הדרך כי היא דואגת לבריאותו של בנה, שנולד עם בעיות רפואיות מורכבות, וכי כל פעולותיה נועדו לסייע לבנה. האם מכחישה בתוקף כל חשדות שפגעה בבנה״.


>> פרשת ההורים המתעללים - כתבות נוספות:
המשטרה חושדת - ההורים פגעו בילדיהם הנוספים
הרופאה שחשפה: "הייתה אפשרות אחת - הרעלה מכוונת"
ההתעללות בבן ה-4: הילד מטופל על ידי סבו וסבתו


 

 
"דאגה לבריאות של בנה". בית החולים "שיבא" (ארכיון)
"דאגה לבריאות של בנה". בית החולים "שיבא" (ארכיון) צילום : חדשות 10
 

אתמול פורסם לראשונה בחדשות 10 כי האם החשודה הודתה בחקירתה כי הזריקה לבנה חומרים שונים, אך לא הצליחה להסביר מדוע עשתה זאת. עוד טענה, תוך שהיא פורצת בבכי, כי היא הזריקה לבנה תרופות שהוא כלל לא היה זקוק להן.

 

עם זאת, אביו של הילד ממשיך להכחיש כי הוא פגע מינית בבנו, כפי שעשה לאורך כל החקירה. מבחינת המשטרה, הם השיגו תשית ראייתית מספקת נגד האם בכל הנוגע לפגיעה בילד הזה, אך במהלך הימים הקרובים הם צפויים לחקור את שאר ילדיהם של ההורים, וזאת לאחר שעלה החשש כי גם הם עברו התעללות כלשהי.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.