מאות חרדים הפגינו במחאה על מעצר עריק, 48 נעצרו

 
עודכן 21:08 07/02/2017

המשטרה עצרה עשרות חרדים, שהפגינו בירושלים, בני ברק, צומת ניצן וצומת אלעד במחאה על מעצר של עריק. בבית שמש כמה עשרות חרדים ניסו לחסום את הכביש, אבל פוזרו על ידי המשטרה. קטין נעצר לאחר שתקף שוטר וגרם לו לחבלה בפניו

 
 
 
 
 

מאות חרדים מפגינים הערב (שלישי) בכמה מוקדים ברחבי הארץ במחאה על מעצרו של צעיר שערק מהצבא.

 

מוקדי ההפגנות היו בירושלים, בני ברק, צומת ניצן וצומת אלעד ובמהלכן נרשמו מספר הפרות סדר. המשטרה עצרה 48 חרדים, אחד מהם קטין שתקף שוטר וגרם לפציעה בפניו.


>> לכתבות נוספות בחדשות 10

מוצבים, תצפיות ומנהרות - כך התעצם חמאס מאז צוק איתן

האיחוד האירופי נגד חוק ההסדרה: "רף חדש ומסוכן"

המסרונים המיניים ששלח ראש עיריית אשקלון: "את מושכת אותי"

 

הפגנות מתרחשות גם בצומת בר אילן ובבית שמש, שם כמה עשרות חרדים ניסו לחסום את הכביש, אבל פוזרו על ידי המשטרה. עשרות מפגינים נמצאים בצומת אלעד ועשרות נמצאים בצומת שעריה. בבני ברק, רחוב רבי עקיבא נחסם לתנועה בגלל מפגינים בצומת הרחובות רבי עקיבא וז'בוטינסקי.

 

150 מפגינים, שהגיעו לכביש 4 בכניסה ליבנה, פוזרו על ידי המשטרה. בד בבד, כביש 466 נחסם לתנועה בעקבות כ-300 מפגינים שנמצאים במקום. בצומת בר אילן מאות מפגינים מפרים את הסדר וחוסמים את הכביש. אזור נוסף שבו מתקיימת הפגנה הוא צומת מורשה.

 

נציין כי המפגינים הם חרדים-ליטאים מ"הפלג הירושלמי" של הרב אוירבך והם היו אחראים להפגנות הקודמות בנושא הגיוס. מדובר בזרם שלא נשמע למנהיגים המרכזיים של היהדות החרדית והם לא מיוצגים בכנסת.

 

 
50 עצורים. הפגנות חרדים
50 עצורים. הפגנות חרדים צילום : דוברות המשטרה
 
שוטר שנפצע בהפגנות
שוטר שנפצע בהפגנות צילום : דוברות המשטרה
 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.