יחימוביץ' לחדשות 10: "לא הגיוני שניסנקורן יקבל תפקיד בירושה, ההסתדרות הפסיקה להילחם"

 
עודכן 23:55 05/02/2017

חברת הכנסת, שהודיעה על כך שתתמודד על תפקיד יו"ר ההסתדרות, תקפה בראיון ל"לילה כלכלי" את התנהלות הארגון. "הוא מתפשר", אמרה, "זה לא חוכמה להצטלם עם 50 עובדי קבלן ולהתגאות בכך שקלטת אותם בזמן שנוספו 200 אלף עובדי קבלן"

 
 
 
 
 

"זהו קרב על דמותה של החברה הישראלית". חברת הכנסת, שלי יחימוביץ' (המחנה הציוני), התייחסה היום (ראשון) להחלטתה להתמודד על ראשות ההסתדרות וסיכויה מול היו"ר הנוכחי אבי ניסנקורן.

 

"לא יכול להיות שהוא יקבל את התפקיד הזה בתור ירושה ולא הגיוני שחצי מיליון עובדים לא יבחרו מי ינהיג אותם", אמרה יחימוביץ'.

 

>> לכתבות נוספות בנושא

הפיצול בעבודה: כבל שואף להתמודד על ראשות המפלגה

ח"כ שלי יחימוביץ' הודיעה: ארוץ לראשות ההסתדרות

 

בהמשך תקפה את ההתנהלות של ניסנקורן כיו"ר הארגון. "אני חושבת שהגוף הזה מתפשר. מתרחשים פה קרבות גדולים על עולם העבודה וההסתדרות הפסיק להיות ארגון לוחם. זה לא חוכמה להצטלם עם 50 עובדי קבלן ולהתגאות בכך שקלטת אותם בזמן שנוספו 200 אלף עובדי קבלן".

 

 

 
"הגוף שבאחריותו מתפשר". ניסנקורן
"הגוף שבאחריותו מתפשר". ניסנקורן צילום : ערוץ הכנסת, צילום מסך
 

כאשר נשאלה מה תשנה בהסתדרות ענתה ש"הארגון הזה יהפוך לראש חץ עוצמתי, חברתי, נקי כפיים וללא אינטרסים. לא תמיד צריך להתפשר. לסגת תמורת פשרה. במקום להסתפק במאבקי מיקרו, להאבק על דמותה של החברה הישראלית".

 

לסיום ענתה ש"ההתלבטות בנוגע להתמודדות על התפקיד לא הייתה פשוטה. הייתי יכולה לנצח בקרב על הנהגת מפלגת העבודה, אבל החלטתי את מה שהחלטתי מתוך אדאולוגיה. אני מצפה מאנשי ימין להצביע בשבילי. אין פה מחלוקת של ימין ושמאל. צריך ליצור איחוד ותקווה".

 

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.