הותר לפרסום: נדב סלע בן ה-28 הוא האב החשוד ברצח משפחתו במגדל

 
עודכן 15:42 01/02/2017

נדב סלע הוא החשוד ברצח אשתו, שני ילדיו ובן השכנים בסוף השבוע במושבה מגדל שבצפון. על גופותיהם של הארבעה נמצאו סימני דקירות רבים, סלע נמלט מהזירה לאחר שגם פצע באורח בינוני את אחיו של בן השכנים

 
 
 
 
 

הותר לפרסום כי נדב סלע בן ה-28, הוא האב שחשוד ברצח משפחתו ובן השכנים במושבה מגדל שבצפון.

 

סלע חשוד כי דקר למוות את שני ילדיו ואשתו דור, ולאחר מכן את בן השכנים נחמן עתיה בן ה-11 ביום שבת האחרון. אמו של נדב סלע סיפרה לחדשות 10 כי מערכת היחסים שהייתה בין הזוג הייתה מלאת אהבה ודאגה, "דור חזרה בתשובה בעקבות הבן שלי, היא הייתה מוכנה לעשות הכל". "הזוגיות שלהם הייתה של רומיאו ויוליה, הוא אהב אותה ודאג לה והיא אותו ממש כמו בסרטים".

 

>> לכתבות נוספות בנושא:

האם ושני הבנים שנרצחו במגדל הובאו למנוחות
הלם במגדל מרצח האם ושלושת הילדים; לאב לא היה עבר פלילי

 

בתחילת השבוע הוארך מעצרו של סלע ב-11 ימים, והוא נשלח להסתכלות פסיכיאטרית, "לא האמנתי שזה יהיה בחיק משפחתי", אמרה אמו, "העונש והכאב הוא כפול. הכלה והילדים האלה היו בשר מבשרי ואני לא יודעת גם מה יהיה עם הבן שלי".

 

 
נחמן עתיה. בן השכנים שנרצח בצפון
נחמן עתיה. בן השכנים שנרצח בצפון צילום : ללא קרדיט
 

לאחר שרצח את בני משפחתו, נדב סלע נמלט מהזירה, לא לפני שפצע את בן השכנים בן ה-10 באורח בינוני מחוץ לבית, ונתפס לאחר זמן קצר במטע סמוך לזירת הרצח.

 

פרמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו לזירה, סיפרו כי המראה בזירה היה מזעזע: "האם וילדיה היו מחוסרי הכרה, ללא נשימה וללא דופק עם סימני אלימות בגופם. לצערנו, הם היו ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותם במקום".

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.