רציתן להקפיא שומנים? אתן עלולות להגיע למיון עם כוויות חמורות

 
עודכן 20:50 05/01/2017

הקפאת תאי שומן באמצעות מכשור טכנולוגי מתקדם - קיימת בעולם 6 שנים. היום כמעט לכל קוסמטיקאית יש בבית מכשיר כזה, אבל טיפול לא מיומן עלול להוביל לנזק עצום

 
 
 
 
 

קריוליפוליזיס - הקפאת תאי שומן באמצעות מכשור טכנולוגי מתקדם - קיימת בעולם שש שנים. לישראל היא מגיעה כמובן באיחור, והיום כמעט לכל קוסמטיקאית יש בבית מכשיר שמקפיא אזורים בגוף  עד למינוס 15 מעלות, כשההבטחה היא להעלים שומן ולהצר היקפים למטופלות ולמטופלים.

 

ברוב העולם מדובר במיכשור המסווג "רפואי", אלא שתמורת כמה אלפי דולרים אפשר היום אפילו באתר האינטרנט הסיני "עלי באבא" לקנות חיקויים של המיכשור המאושר של ה-FDA. אז האם השיטה הזאת עובדת באמת, מי יבזבז את כספו אם יתנסה במקרה הטוב ומי ימצא את עצמו עם כוויות קור בדרגה 2, צלקות, כאבים ותופעות לוואי קשות?


>> לכתבות נוספות

המכשור הרפואי שיציל אתכם? הוא לא ממש רפואי

דוקטור בלוף: הכירו את הרופאים מטעם עצמם

הבשורה שעלולה לשנות את חייהם של בעלי עדשות מגע

 

 
טיפול הקפאת שומן, קריוליפוליזיס
טיפול הקפאת שומן, קריוליפוליזיס צילום : חדשות 10
 

קשה לדעת כמה מכשירים משווקים בישראל כי רובם לא עוברים דרך משרד הבריאות, אבל מדובר ללא ספק בעשרות רבות. המכשיר היקר ביותר בשוק הוא האמריקני, יש חמישה כאלו בישראל ומחירו 400 אלף שקלים. המכשיר הספרדי, עולה כ-300 אלף שקלים ויש 28 מכשירים רשומים בישראל.


המכשיר הגרמני עולה כרבע מיליון שקלים, אבל יש מכשיר קוריאני שעולה בין 100 ל-150 אלף שקלים. יש גם מכשיר ישראלי - שרכיביו מורכבים בישרא, והוא עולה 100-120 אלף שקלים-.כמו הקוריאני, גם הוא לא רשום באגף המיכשור הרפואי של משרד הבריאות ומשתמשות בו בעיקר קוסמטיקאיות. אבל שימו לב, באתר עלי באבא הסיני תוכלו למצוא מכונות הקפאה במחירים נמוכים בהרבה, שנעים בין 5,000 ל-40 אלף שקלים בלבד.


מחיר ממוצע של טיפול בודד בישראל עומד על 3,500 שקלים כשהוא במכשירים היקרים ועל ידי רופא, וניתן למצוא ב-750 שקלים בלבד אצל קוסמטיקאיות. הכל נגזר ממחיר המכשיר במכון ומהרצון להחזיר את ההשקעה.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.