ח"כ גטאס: "לא הודיתי בחקירה כי הברחתי טלפונים סלולריים לאסירים"

 
עודכן 20:54 20/12/2016

גורמים במשטרה אמרו לחדשות 10 כי הם מעריכים שבימים הקרובים יוגש כתב אישום נגד חבר הכנסת מהרשימה המשותפת. גטאס: "לא עברתי כל עבירה הקשורה לבטחון המדינה, פעלתי ממניעים הומניטריים"

 
 
 
 
 

טרם החקירה המשטרתית בעניין הברחת המכשירים הניידים לאסירים בטחוניים אמר ח"כ באסל גטאס (הרשימה המשותפת) "עוד יתברר שההר הזה יוליד עכברון".


לאחר מספר שעות של חקירה מאמינים במשטרה כי ההר הזה יוליד כתב אישום. גורמים המקורבים לחקירה סיפרו לחדשות 10 כי במשטרה הציגו לגטאס את תיעוד הביקור בו הוא נראה בבירור מעביר את הניידים ואת הפתקים. גטאס היה המום כשהוא צפה בתיעוד, הוא היה מבולבל, לא הצליח להעביר גרסה עקבית אחת והבין שתפסו אותו.

 

לכתבות נוספות בחדשות 10:

דאע"ש קיבל אחריות על הפיגוע בשוק בברלין, חשש לחיי הפצועה הישראלית

תחקיר: כך מקבלת חסידות גור מיליוני שקלים - עבור תלמידים שלא לומדים בה

נתניהו: "נפעל להעברת פצועים מחלב לישראל"

 

 

מיד אחרי החקירה הוא הוציא הודעה: "לא עברתי כל עבירה על ביטחון המדינה ומעולם לא הייתה לי כוונה לעשות כן. ביקוריי אצל האסירים הם במסגרת פעילות הומניטרית והמוסרית בסוגיית האסירים לה אני מחויב ממניעים מוסריים".

 

בתוך כך ועדת הכנסת אישרה אחר הצהריים את הצעת החוק של השר לביטחון הפנים גלעד ארדן, לאסור ביקורים של חברי כנסת אצל אסירים בטחוניים. "מבחינת ראש השב"כ יש לאסור איסור גורף על כל פגישה של אסירים בטחוניים מלבד עם בני משפחותיהם כפי שהחוק הבינ"ל מחייב", אמר ארדן.

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.