תיעוד: חסידים משתכרים ומתפרעים בטיסות לאומן תוך סיכון המטוס

 
עודכן 20:40 05/10/2016

עשרות חסידים השתוללו והתפרעו בטיסת אל על לקייב, תוך עישון גראס, שתיית אלכוהול ומשחקי 'תופסת' עם הדיילים. קברניט אל על במכתב חריף: "האווירה במטוס הייתה אלימה, אל על עלולה לאבד מטוס עקב התנהגות שלוחת רסן זו". אל על בתגובה: "מקרה חריג ובודד"

 
 
 
 
 

תפילות ראש השנה בקברו של רבי נחמן מברסלב כבר מזמן הפכו להילולה של עשרות אלפי חסידים, אך לעיתים השמחה הופכת לסכנת חיים. סרטון שנחשף היום (רביעי) מציג חסידים שגורמים למהומה במטוס אל-על בדרכו לקייב, בזמן שהדיילים מנסים להפריד בין שני נוסעים שרבים.

 

טיסות "החסידים" כפי שמכנים אותן גורמים בתעופה האזרחית הפכו לכאב הראש לא רק בנמל התעופה אלא גם באוויר. לידי חדשות 10 הגיע מכתב חמור של קברניט שהטיס במהלך החג האחרון את אחת הטיסות לאומן - ובו הוא מתריע אם המצב יימשך כך מטוס יפול.

 

>> לכתבות נוספות בחדשות 10:

המלצה קטלנית: ההורים קיבלו אבחנה שגויה בעמוד פייסבוק, הפעוט מת

תאונה קטלנית בבסיס רמון: טייס נהרג לאחר שמטוס F-16 עלה באש

פרסום ראשון: אדם נעצר בחשד שרצה לרצוח את נתניהו

 

"הדיילים חשו בריח גראס, חלק לא מבוטל של הנוסעים שתה שתייה חריפה מבקבוקים אישיים, השתכר ובהתאם לכך התנהגותם. התחושה הייתה כמו טיסה במסגרת פרויקט 'הטסת עבריינים'. אני קובע חד משמעית - אם תופעות אלו ימשכו חברת אל על תאבד מטוס עקב התנהגות שלוחת רסן זו", אמר הקברניט.

 

בסיום המכתב שהופץ כותב קברניט הטיסה כי אינו מתכוון להוציא טיסה כזו בעתיד עד שידע כיצד חברת אל על מתכוונת לתת מענה לתופעה הבזויה והמסוכנת לדבריו, וקורא לחבריו לפעול כך גם. בתחילת החג הוטסו לאומן מאות שוטרים כדי לשמור על הסדר.

 

תגובת אל על: "עשרות רבות של טיסות עודן מתקיימות גם היום למעט דיווח חריג יחיד. כללי הבטיחות מוקפדים מאוד ובמקום בו מתגלות חריגות, לקברניטים יש את כל הכלים והסמכות להתמודד בזמן אמיתי עם כל בעיה בטיחותית פוטנציאלית, והם יודעים להפעיל אותם על פי שיקול דעתם. אל על לא תסבול התנהגות לא נאותה בטיסותיה ופועלת לפי החוק".

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.