משפחת ברכה מתנגדת לשחרור פינטו: "נזכר להתחרט רק על מנת להשיג שחרור מוקדם"

 
עודכן 18:51 20/09/2016

במשפחתו של תת-ניצב אפרים ברכה מאשימים את הרב יאשיהו פינטו בכך שהחרטה שהביע בפני ועדת השחרורים, אינה אמיתית. "עד כה פינטו נמנע מלהתנצל על מעשיו ולקבל אחריות לאותה מסכת ייסורים שהייתה מנת חלקו", כתבו במכתב לוועדת השחרורים

 
 
 
 
 
הרב יאשיהו פינטו. "נמנע מלהתנצל"
הרב יאשיהו פינטו. "נמנע מלהתנצל" צילום : חדשות 10
 

משפחתו של תת ניצב אפרים ברכה שלחה היום (שלישי) מכתב בו היא דורשת מוועדת השחרורים את פרוטוקול הדיון בעניינו של הרב יאשיהו פינטו. הרקע למכתב - החלטת ועדת השחרורים על קיצור עונשו של פינטו בשל מצבו הרפואי, ולאור העובדה שהביע חרטה על מעשיו.

 

במכתב, אותו כתב עורך הדין המייצג את אשתו ובני משפחתו של קצין המשטרה הבכיר שהתאבד, נטען כי "ברכה היה הקרבן המידי של מעלליו של פינטו". במשפחתו של ברכה אף טוענים כי החרטה שהביע הרב על מעשיו אינה אמיתית, ונועדה להשיג את השחרור המוקדם.

 

>> לכתבות נוספות בנושא:

תכנית השיקום של הרב פינטו: מלון בירושלים וטיפול פרטני אצל רב

הרב פינטו בשיחות סגורות: קבלת השוחד הייתה פשע חמור

העליון דחה את ערעורו של הרב פינטו, ייכנס לכלא עוד חודש


 
תנ"צ אפרים ברכה. "קרבן למעלליו של פינטו"
תנ"צ אפרים ברכה. "קרבן למעלליו של פינטו" צילום : חדשות 10
 

"עד כה פינטו נמנע מלהתנצל על מעשיו ולקבל אחריות לאותה מסכת ייסורים שהייתה מנת חלקו של תנ"צ אפרים ברכה", נכתב, "חסידיו של פינטו הפעילו מערך משומן היטב שנועד ליצור את הרושם שהודאתו בביהמ"ש היא הודאת כזב ושברכה הינו העבריין האמיתי. פינטו נזכר 'להתחרט' רק על מנת להשיג שחרור מוקדם".

 

כזכור תנ"צ ברכה התאבד ביולי 2015 בירייה בשל חלקו בפרשת "הרב והניצב", בה נטען כי פינטו העביר לו שוחד על מנת שיעביר לו מידע על חקירה בה היה מעורב. אתמול הודיעה וועדת השחרורים של שב"ס על שחרור מוקדם לפינטו.

 

 

 

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.