תיעוד קשה: החתן מ"חתונת השנאה" מתעלל בכלב במאחז רמת מגרון

 
עודכן 21:14 18/09/2016

פשיטת משטרה על המאחז רמת מגרון חשפה סרטון שצילמו נערי גבעות ובו הם נראים מתעללים בכלב עזוב שהגיע למאחז וזורקים עליו אבנים. "הוא מת עוד שנייה", אומר אחד. "זו המטרה בעיקרון", משיב לו השני. אחד הנערים שנגדם הוגש כתב אישום הוא החתן מחתונת השנאה שנחשפה בחדשות 10

 
 
 
 
 

הקורבן בסרטון זה הוא לא רכב פלסטיני או קיר של מסגד אלא כלב חסר אונים שנקלע למאחז רמת מגרון לפני ארבע שנים.

 

הסרטון נחשף לפני כשנה בקרב בלשים של היחידה לפשיעה לאומנית מחוז ש"י לאחר שערכו חיפוש בקרב נערי גבעות והחרימו מחשבים וטלפונים ניידים. נגד ארבעת המתעללים הוגש השנה כתב אישום בסעיף של התעללות בבעלי חיים. משפטם של הארבעה צפוי להתחיל בחודשים הקרובים.

 

>> כתבות נוספות בחדשות 10:

"תגובה טבעית לפשעי הכיבוש": מדוע פיגועים רבים כל כך יוצאים מחברון?

הרב פינטו בשיחות סגורות: קבלת השוחד הייתה פשע חמור

רגע לפני החג: כך תמצאו דילים לחו"ל במחירי חיסול

 

 
"הוא מת עוד שנייה". ההתעללות הקשה בכלב במגרון
"הוא מת עוד שנייה". ההתעללות הקשה בכלב במגרון צילום : חדשות 10 - צילום מסך
 

בסרטון נראה אחד מהם מותח את השרשרת שהוצמדה לצוואר הכלב, כך שהכלב נעמד בקושי על שתי רגליו. "הוא מת עוד שנייה", אומר אחד. "זו המטרה בעיקרון", משיב לו הנער השני.

 

הארבעה ממשיכים בהתעללות זה בזה כשהם מעודדים זה את זה להמשיך, כאשר אחד המתעללים הוא החתן מ"חתונת השנאה" המפורסמת בה רקדו החוגגים עם סכינים הנעוצות בתמונה של הפעוט הפלסטיני שנשרף למוות עלי דוואבשה.

 

בהמשך הסרטון אחד המתעללים אומר ""תביא לכלב אזיקון" והשני משיב לו "יאללה מקלות". לאחר מכן משליך אחד הנאשמים אבן גדולה לעבר ראשון של הכלב הקשור.

 

לאחר יידוי של אבן נוספת מצליח הכלב להשתחרר מהשרשרת ולברוח ואחד הצעירים מנסה לרדוף אחריו ללא הצלחה. משפטם של הארבעה צפוי להתחיל בחודשים הקרובים.

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.