בלעדי: האב החשוד בדקירת בתו – "רציתי לגאול את עם ישראל, זה כמו עקדת יצחק"

 
עודכן 20:37 29/08/2016

האב שדקר אתמול את בתו בת ה-10 בירושלים ופצע אותה באורח בינוני, נחקר במשטרה בחשד לניסיון לרצח. קטעים מחקירתו הגיעו לחדשות 10, ובהם נשמע האב אומר שהוא קיבל אותות משמיים ושעליו להקריב את בתו כמו ב"עקדת יצחק": "אני אוהב את הילדה שלי מאוד"

 
 
 
 
 

יממה לאחר שגבר בן 40 דקר את בתו בת ה-10 שבע פעמים בחזה שלה ופצע אותה באורח בינוני, חדשות 10 חושפים קטעים מהחקירה שערכה לו המשטרה: "הדקירה היא סוג של גאולה".

 

"רציתי לגאול את עם ישראל והחלטתי לגאול דרך הדקירה, מישהו משמיים שלח לי אותו שאני אברהם אבינו ואני צריך להקריב אותה", אמר האב במהלך חקירתו, בה הוא נחשד בניסיון רצח. "אני גם משוחח עם אברהם אבינו והדקירה היא סוג של גאולה".

 

>> לכתבות נוספות על האב שדקר את בתו:

אלימות במשפחה בירושלים: אב תקף את בתו בת ה-10 לעיני אחותה הקטנה

האב שדקר את בתו בירושלים חשוד בניסיון רצח - מצבה יציב

 

 
"אני משוחח עם אברהם אבינו". משפחת האב שדקר את בתו בת ה-10
"אני משוחח עם אברהם אבינו". משפחת האב שדקר את בתו בת ה-10 צילום : חדשות 10
 

"לקחתי מספריים שהיו לי בבית, הלכתי לבת שלי ודקרתי אותה בחזה כמה פעמים כי אברהם אבינו אמר לי 'זה כמו עקדת יצחק'. אני אוהב את הילדה שלי מאוד", הסביר האב את המעשה הקשה שביצע.

 

הילדה שנדקרה אינה נמצאת בסכנת חיים, והיא עדיין מאושפזת בבית החולים במצב יציב. לאחר שנותחה בבית החולים "שערי צדק" שבירושלים. האחות הקטנה שהייתה עדה לתקיפה אמר לשוטרים כי "אבא השתגע בימים האחרונים".

 

 

לאב הדוקר לא היה שום עבר פסיכיאטרי שיכול היה להעיד על התנהגותו. מעצרו של האב, שיישלח בהמשך להסתכלות פסיכיאטרית, הוארך בשבעה ימים. בחקירתו התברר כי הוא דקר את בתו בין חמש לשבע פעמים לעיני אחותה הקטנה ואמה, שהתעלה וטופלה במקום על ידי צוות של מגן דוד אדום.

 

לאב ישנה עבירת אלימות במשפחה שהתרחשה בשנת 2013, אז הורחק מביתו והתיק נגדו נסגר. המשטרה תבחן את מצבו הנפשי בזמן ביצוע הדקירה. האב עצמו נפצע גם הוא במהלך התקרית, ופונה לקבלת טיפול רפואי בית החולים "הדסה עין כרם".

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.