אישום: מטפל בדמיון מודרך אנס שלוש אחיות שהגיעו לטיפול

 
עודכן 10:19 07/08/2016

אלון שמיר (50) מירושלים מואשם כי ביצע עבירות מין בשלוש צעירות שהגיעו אליו לטיפול בעקבות היכרות מוקדמת והדוקה שהייתה לו עם הוריהן. ע"פ כתב האישום, הוא ביצע בהן את זממו בפגישות שנערכו בין השאר ברכבו, בפארקים ציבוריים ובביתו, בטענה שמדובר בחלק מהטיפול. אחת מהקורבנות הייתה קטינה בעת האירועים

 
 
 
 
 
אחת מהקורבנות הייתה קטינה בעת האירועים. (אילוסטרציה)
אחת מהקורבנות הייתה קטינה בעת האירועים. (אילוסטרציה) צילום : Getty Images
 

פרקליטות מחוז ירושלים הגישה הבוקר (ראשון) לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד אלון שמיר (50), מטפל בדמיון מודרך מירושלים, בגין אונס של שלוש אחיות שהגיעו אליו לטיפול. אחת מהן הייתה קטינה בעת האירוע המיוחס לנאשם.

 

על פי כתב האישום, משנת 2006 הנאשם שימש כמטפל נפשי בדרך של ייעוץ וניהול שיחות, לעיתים קרובות בשיטת דמיון מודרך. במסגרת זו הגיעו אליו לטיפול שלוש אחיות, שכיום הן בנות 27, 25 ו-20. פגישות אלה נערכו על רקע היכרות חברתית מוקדמת והדוקה של משפחת הנאשם והוריהן של הקורבנות.

 

על פי כתב האישום, במהלך תקופה של כמה שנים ביצע שמיר שורה של עבירות מין בשלוש הצעירות בטענה כי מדובר בחלק מטיפול רגשי פרטני שהעניק להן.

 

הוא ביצע את זממו בפגישות שערך עמן בין השאר ברכבו, בפארקים ציבוריים ובביתו, בטענה כי מדובר בהמשך ישיר לטיפול הנדרש עבורן. הפרקליטות הגישה לביהמ"ש בקשה לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים.

 

כתבות נוספות בחדשות 10:

>> פרסום ראשון: אורן חזן לא אמר את האמת לגבי נסיבות אישפוזו

>> נער כבן 13 הסליק אקדח בחדרו במוסד חינוכי בירושלים

>> מיכאל ובוריס נהרגו בגיאורגיה: "הם בחרו מסלול קשה מאוד"

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.