"נחצה קו, אנחנו בלב הסערה": ינאי פרישר מספר לראשונה על הטלטלה בחייו של אמיר פרישר גוטמן

 
עודכן 21:21 02/08/2016

אמיר פיי גוטמן עוד מסוגר בביתו, מתאושש מהמהפך בחייו. את בעלו ינאי פרישר גוטמן פגשה איריס שטיבלמן, לשיחה ראשונה

 
 
 
 
 

 

ינאי פרישר גוטמן - שמשוטט בין צבעים עליזים, לבבות מצוירים ותקוות של ילדים - בילה את התקופה האחרונה בעיקר במסדרונות אפרפרים של בתי חולים, לצד אמיר בן זוגו. הוא לא מאמין עדיין איך הכל התהפך בחזרה. ברקע לבבות שציירו טל פרידמן, יהודה לוי, יעל גולדמן, נטע גרטי  ודניאלה פיק - הם יועמדו למכירה פומבית לטובת עמותת "פתחון לב", הדבר היחיד שגורם לינאי - כמה ימים אחרי שאמיר קיבל את חייו בחזרה - לדבר לראשונה על מה שהיה.

 

ינאי הוא מעצב פנים. את המרכז של חברת הצבעים נירלט שתרמה לפרוייקט הוא מכיר לא רע מהעיסוק שלו, שנדחק לגמרי הצידה בחודשים האחרונים. ינאי הפסיק לעבוד, המשפחה עברה טלטלה - בהתחלה יצאו לקרב על החיים עם מעט מאוד סיכוי לפי הערכת הרופאים: כל השאר עמד מלכת. ואז הגיע השיקום מנזקי הכימותרפיה והשאלות שנשארו פתוחות, האם זה היה מחוייב המציאות.

 

 

 
ינאי עם הבן שלו ושל אמיר פרישר גוטמן
ינאי עם הבן שלו ושל אמיר פרישר גוטמן
 

 

גם ההתמודדות עם הפרסום בעמוד השער של "ידיעות אחרונות" תפס את הזוג בהפתעה גמורה. הם מספרים שהיו מבולבלים, סירבו להגי,ב לאשר או להכחיש, והופתעו לקרוא על עצמם בעיתון. "הפרסום הזה תפס אותנו לגמרי לא מוכנים," אומר ינאי, "מצד אחד מבין עניין את העניין בסיפור, אבל זה קצת מוזר לפתוח את הבוקר בטלפונים, כשאפילו לא סיפרת לחברים עדיין את הבשורה ובם קוראים על זה בעיתון. אני חושב שנחצה פה קו, אנחנו כרגע בלב הסערה. אולי עוד כמה חודשים, או שבועות, או שנים נבין מה היה פה."

 
 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.