בעקבות איומי חסידי הרב ברלנד: תוגברה האבטחה סביב הפרקליט המלווה את התיק

 
עודכן 20:25 27/07/2016

פרשת הרב ברלנד: בעקבות איומים של חסידי הרב על הפרקליט המלווה הוחלט להגביר את האבטחה סביבו. בתוך כך התראיינו ילדי הרב לראשונה לחדשות 10 והצהירו כי הם בטוחים בחפותו: "הכל שקר וכזב. אבא שלי הוא רק אדם של קדושה ויראת שמיים", אמרה בתו

 
 
 
 
 

הוגברה האבטחה סביב הפרקליט המלווה בתיק הרב אליעזר ברלנד, בעקבות מידע מודיעני ופוסטים בפייסבוק שהגיעו לידי המשטרה ממשרד המשפטים ומצביעים על פגיעה אפשרית מצד חסידי הרב.


האבטחה סביב הפרקליט תוגברה מצד אגף הביטחון של משרד המשפטים ומצד המשטרה. האבטחה כעת אינה מסביב לשעון אלא בדיונים בבית המשפט ובאמצעות ניידות שמפטרלות סביב ביתו של הפרקליט. הערכות המצב במשטרה ממשיכות בתקווה שלא ייאלצו להגביר עוד יותר את האבטחה.

 

תגבור האבטחה מתרחש בצל החלטת בית משפט השלום בראשון לציון ביום שני לשחרר את הרב ברלנד, החשוד בביצוע מעשים מגונים בשלוש מנשות קהילת "שובו בנים", למעצר בית מלא. המשטרה התנגדה והתבקשה לערער על ההחלטה. כמו כן המשטרה הגישה הצהרת תובע, לקראת כתב אישום שיוגש בימים הקרובים.

 

 
"הכל שקר וכזב". הרב אליעזר ברלנד
"הכל שקר וכזב". הרב אליעזר ברלנד צילום : חדשות 10
 

בתוך כך התייחסו ילדי הרב לראשונה לאישומים נגד אביהם. "נעשה פה פשע בל יכופר. אנשים נוכלים ורמאים מעלילים עלילות שווא. הכל שקר וכזב וזיופים. אבא שלי הוא רק אדם של קדושה ויראת שמיים", אומרת נ' בתו של הרב.

 

גם בנו, נחמן ברלנד, משוכנע בחפותו: "אנו עוברים רדיפה מאוד קשה מצד ציבור שפרש מהקהילה שהחליט ללכת בדרכים לא ישרות עד כדי זיופים מתוחכמים. אין כזו אופציה שהוא עשה את זה בכלל", אומר הבן.

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.