חותנו של המורה החשוד בהתעללות בתלמידיו: "הגיע הזמן שילך לכלא"

 
עודכן 21:11 26/07/2016

בית המשפט האריך היום בשמונה ימים את מעצר החשודים בפרשת המורים המתעללים במוסד חינוך חרדי בתל אביב. חותנו של החשוד המרכזי בפרשה אומר בראיון לחדשות 10 כי צריך להכניס את המורה לכלא. נציגו של החשוד המרכזי: "הפגיעה היא במוסד החינוכי ולא בתלמידים"

 
 
 
 
 

בזה אחר זה הגיעו אתמול מורים הורים ובני משפחה כדי להעיד בפרשת המורים המתעללים. מאז הפרסום אתמול (שני) המשטרה קיבלה עדויות של מעשים אכזריים ביותר: "הילדים ביצעו את צרכיהם על עצמם, חלקם המשיכו לעשות את זה גם אחרי שיצאו מהמוסד. המורה היה קושר אותם לכיסאות ומכניס אותם למקפיא".

 

החשוד התעלל גם בבני משפחתו, הרעיב אותם ומנע מהם קשר לעולם החיצון. חותנו של החשוד סיפר לחדשות 10 על ההתעללות שחוותה אישתו וילדיו שהורחקו ממנו: "הוא לא נתן לה אוכל, הבית היה ריק, הבנתי שהמקרר היה נעול. הוא לא נתן לה לראות אותנו".

 

מעצרם של המורים הוארך בשבוע, ביחידה המרכזית מעריכים כי בימים הקרובים יגיעו ילדים נוספים. חותנו של החשוד אמר כי על מעשיו האכזריים, הוא צריך ללכת לבית הסוהר: "קיבלנו את אשתו בחזרה, עד עכשיו היא הייתה בכלא, עכשיו הוא יהיה בכלא".

 
בית הספר בתל אביב בו על פי החשד עברו תלמידים התעללות
בית הספר בתל אביב בו על פי החשד עברו תלמידים התעללות צילום : חדשות 10
 

עורך הדין של החשוד המרכזי בפרשה טוען כי מדובר בעלילה: "אם יש פה פגיעה בחסר ישע זה פגיעה במוסד חסר ישע, מוסד שהוציא רבבות תלמידים מחונכים".

 

אתמול (ב') פורסם לראשונה בחדשות 10 כי משפחת החשוד המרכזי טוענת שהוא התעלל גם באשתו - פגע בה פיזית והרעיב אותה - ובכך הרס את המשפחה. עו״ד אבישג כהן בן נתן, שמייצגת את אחד המורים מטעם הסניגוריה הציבורית, טענה ש"מדובר בפנסיונר כבן 60 שכבר אינו עובד בביה״ס כ-8 שנים. החשוד הינו איש חינוך מוערך שהופתע הן מהחשדות והן ממעצרו, והוא מכחיש את החשדות שמיוחסים לו".

 

השופטת רונית פוזננסקי כץ החליטה להאריך את מעצרם של החשודים ונימקה את ההחלטה בכך ש"על פי החשד הם השליטו אוירה של טרור ואימה. עיינתי בדוח הסודי. קריאת החומרים מעלה תמונה קשה של מעשים חמורים שבוצעו במשך שנים על ידי המתלוננים".

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.