מי הכוכב ההוליוודי שרב הכותל מנסה להחזירו בתשובה?

 
עודכן 07:35 20/07/2016

ג'ימס קאן ששיחק את סאני קורליאונה ב'הסנדק' ובימים אלו מצטלם לבאטמן, הגיע לביקור ראשון בארץ וייפגש בין היתר עם מירי רגב וראש הממשלה בנימין נתניהו

 
 
 
 
 
ג'ימס קאן מסתחבק
ג'ימס קאן מסתחבק צילום : אור גפן - יחצ
 

ביום שלישי, ג'יימס קאן, 76, הידוע בגילומו את סאני קורליאונה ב'הסנדק' רק נחת בארץ וביקר לראשונה בכותל המערבי. שם פגש את רב הכותל, ואת מנכ"ל הכותל. קאן, הגיע עם בנו ג'יימס (ג'ימי) קאןג'וניור, יחד הם הניחו תפילין, התפללו ושרו. כעת הם בדרכם לפגוש את נשיא קמפוס הר הצופים באוניברסיטה העברית, פרופ' מנחם בן ששון ואת נשיא קרן איינשטיין למדעים מדויקים, פרופ' חנוך גוטפרוינד.

 

קאן, הוא האורח של קרן איינשטיין, האוניברסיטה העברית ומשרד התיירות והרשות לפיתוח ירושלים, והגיע לכאן למטרה מיוחדת במינה: קידום תחום המדעים המדויקים בארה"ב ובישראל. מי שהפיקה את הביקור היא לא אחרת מהמפיקה טלי אשכולי. במהלך המסע שלו בארץ הקודש, יסייר במקומות ייחודיים בירושלים ובחיפה, יטוס מעל שמי הארץ, יפגש באוניברסיטה העברית עם סטודנטים מחו"ל ועוד.

 

קאן לא נותן לגיל להפריע לו, והוא חי, נושם ובועט קולנוע. רק ב- 2016, נרשמו מספר סרטים חדשים בכיכובו. ביניהם, הושלמה העבודה על הסרט 'The red maple leaf' בכיכובו, לצד דוריס רוברטס ('כולם אוהבים את ריימונד') שנפטרה לאחרונה, ובימים אלו מצטלם הסרט 'Acre beyond the Rye' בהשתתפותו לצד קווין פורטר ('באטמן') ועוד רבים; גם התחזית לשנת 2017 מבשרת על המשך עשייתו הקולנועית. שלל תפקידיו הקולנועיים החל מכיכובו ב'אלדורדו' לצד רוברט מיצ'אם, דרך תפקידו ב'אנשי הגשם' של קופולה, תפקידו הבלתי נשכח כסאני קורליאונה בסרט 'הסנדק', וכן כיכובו ב'Misery'- הפכו אותו לאחד מגדולי שחקני האופי, שכיכב בלמעלה ממאה סרטי קולנוע וטלוויזיה.

 

 
אילו הקירות יכלו לדבר
אילו הקירות יכלו לדבר צילום : אור גפן
 
תפילין זה תמיד חשוב
תפילין זה תמיד חשוב צילום : אור גפן
 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.