נתניהו בשרונה: "תפסנו את משתף הפעולה עם המחבלים"

 
עודכן 19:44 09/06/2016

ראש הממשלה חשף כי נעצר האדם שסייע לשני בני הדודים לבצע את הפיגוע ב"שרונה מרקט". מוקדם יותר נאם שר הביטחון ליברמן: "כל מי שהיה מעורב – לא יחמוק מעונש"

 
 
 
 
 

נתניהו ביקר אחר הצהריים (חמישי) שמרכז שרונה בתל אביב, והתייחס לפיגוע שאירע במקום אמש. בין השאר חשף נתניהו את העובדה, כי כוחות הביטחון עצרו בין השאר את האדם שסייע לשני המחבלים.

 

עוד אמר נתניהו: "שמעתי בהערכה את הגינויים החריפים מהבירות באירופה. לא שמעתי גינוי כזה מהרשות הפלסטינית, אלא שמעתי את צהלות השמחה בעזה, ובחלקים שונים ביהודה ושומרון. זה רק מזכיר לנו מול מי אנחנו עומדים ומול מה אנחנו עומדים".

 

 

במערכת הביטחון מעריכים כי שני המחבלים תכננו פיגוע גדול יותר. חפצים שנמצאו ברשותם, נמצאים כעת תחת בדיקה של מערכת הביטחון. מוקדם יותר נאם גם שר הביטחון ליברמן, שאמר: "כל מי שהיה מעורב בפיגוע, לא יחמוק מעונש".

 

עוד אמר ליברמן: "אלו שניסו אמש והצליחו לפגוע ביהודים חפים מפשע, כבר עתה הם ומשפחותיהם משלמים וישלמו את מלוא המחיר. גם שולחיהם, במישרין או בעקיפין, אלו שמסיתים ומספקים את התשתית הרעיונית והמבצעית למעשים אלו, לא ינוקו. אנו נגיע אל כל אחד ואחד מהם. עם הטרור אין פשרות ואין הפוגות. בטרור צריך להילחם כל הזמן ובמלוא העוצמה".

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.