בלי להמתין על הקו: כך תזמינו בעלי מקצוע בקליק אחד

 
עודכן 16:12 08/06/2016

העולם הטכנולוגי משפר לנו את החיים בשלל דרכים ובעיקר חוסף לנו זמן ועצבים. אם זו אפליקציה שמחכה על הקו עבורנו לשירות לקוחות אפליקציה המאפשרת להזמין תור בחברות שונות, ואפליקציות אחרות שיעזרו לנו להזמין הביתה חשמלאי, מניקוריסטית ואפילו בייביסיטר

 
 
 
 
 

מה באמת חסר לנו? זמן וסבלנות. החיים אינטנסיביים מאוד ואין לנו זמן לעשות את כל מה שצריך לעשות; וגם אם יש לנו את הזמן, לרוב אין לנו את הסבלנות הנדרשת כדי, למשל, להמתין בתור או להתייעץ לגבי אנשי מקצוע שאנחנו רוצים להזמין.

 

כאן בדיוק נכנסות לתמונה חברות טכנולוגיה שונות, שפיתחו עבורנו אפליקציות שנותנות מענה לשני הצרכים הללו. הן חוסכות לנו זמן וחוסכות לנו הרבה מאוד תסכול וחוסר סבלנות במהלך החיים.

 

פריצת הדרך הדיגיטלית שתחסוך לכם זמן יקר בפנייה לשירות הלקוחות

 

 

myVisit

את האפליקציה הזו אימצנו לחיים שלנו אחרי שדואר ישראל החל להשתמש בה. העיקרון שלה פשוט: היא מאפשרת להזמין תור לחברות שונות, ממש כמו התור שאנו קובעים לרופא. רק במקום קופת חולים, בדרך זו אפשר להזמין תור למשרד הרישוי, לתאגיד המים והביוב של חדרה, לעיריית בת ים ובעיקר, לדואר ישראל. אם אי פעם הייתם בתור "רגיל" בדואר, אתם יודעים היטב שזה עלול להסתכם ב-30-90 דקות של המתנה. עם האפליקציה זמן ההמתנה הממוצע שלנו ירד ל-10 דקות.

 

מתאים לאפל ואנדרואיד

 

 
צילום : יחצ
 

ROBOHOLD

אחרי התור בדואר, יש עוד תור אחד שאין לנו אף פעם סבלנות - או זמן עבורו: המתנה לנציג שירות לקוחות טלפוני. בין אם זה חברת טלוויזיה, חברת סלולאר או אינטרנט, ההמתנה לנציג יכולה להיות ארוכה ומייגעת. אז מה עושה האפליקציה הזו? נכנסים אליה, בוחרים את החברה אליה רוצים להתקשר, בוחרים את המחלקה המדוייקת, ולוחצים על כפתור. באותו רגע אנחנו חוזרים לעניינים שלנו ואילו האפליקציה מתקשרת במקומנו לאותה המחלקה, וכאשר יהיה נציג פנוי היא תחבר בינינו.

 

מתאים לאפל ואנדרואיד

 

 

 

מידרג

השירות הזה אינו חדש - הוא קיים מאז 2003. אבל רק מאז השקת האפליקציה התמכרנו לגאוניות שבשירות הזה. העיקרון פשוט: האתר מאגד רשימות של בעלי מקצוע בתחומים רבים ומגוונים, כאשר כל אחד מדורג לפי ציון שקיבל מאנשים שהזמינו אותו בעבר. צריכים חשמלאי/מתקן מכונת כביסה/אינסטלטור ולא מכירים איש מקצוע אמין? הדירוג של כל איש מקצוע, כמו גם העובדה שאתם תתבקשו לדרג אותו בסיום העבודה, מבטיחים שתוכלו לסמוך עליו.

 

מתאים לאפל ואנדרואיד

 

 
צילום : יחצ
 

Babysitiing

מכל אנשי המקצוע, בייביסיטר הוא ללא ספק המקצוע הרגיש מכולם. לכן הזמנה של בייביסיטר לילדים שלנו היא פעולה עם הרבה אחריות שדורשת את מקסימום ההמלצות - ובהתאם יש לענף זה אפליקציה ייעודית. זה מה שעושה בייביסיטינג: היא מחברת את ההורים עם בייביסיטר קרוב, בהתבסס על המלצות של חברי פייסבוק ואחרים, וגם מאפשרת לדעת בדיוק כמה יעלה לנו לצאת לסרט/ללכת לישון באותו ערב.

 

מתאים לאפל ואנדרואיד

 

 
צילום : פוטוליה
 

Missbeez
אתן עסוקות בקריירה, בגידול הילדים או בשניהם גם יחד? אם כך, אתן יודעות כמה קשה למצוא זמן ללכת לפדיקור/מניקור/שפם באמצע היום. האפליקציה החדשה הזו מבטיחה לשנות את זה. כיצד? בעזרת הממשק הנוח מזמינים את אשת המקצוע המתאימה ביום ובשעה המתאימים, אם זה למשרד ואם זה לבית. כך תוכלו לעבור הסרת שיער/פן ומיד לאחר מכן לחזור לישיבה/להכנת אוכל לילדים.

 

מתאים לאפל ואנדרואיד

 
צילום : Getty Images / אימאג'בנק