הסתיימה החקירה נגד משה איבגי: המשטרה ממליצה להעמידו לדין

 
עודכן 09:17 26/05/2016

בתום חקירה ממושכת גיבשה המשטרה תשתית ראייתית נגד השחקן, בגין עבירות מין שביצע בשלוש נשים במהלך עבודתם המשותפת. כעת יועבר תיק החקירה לפרקליטות מחוז חיפה שתחליט האם להגיש נגדו כתב אישום. הפרשה נחשפה בחדשות 10

 
 
 
 
 

המשטרה סיימה לחקור את החשדות נגד השחקן משה איבגי, וגיבשה תשתית ראייתית נגדו בגין ביצוע עבירות מין בשלוש נשים.

 

החקירה החלה בחודש פברואר האחרון ובמסגרתה נגבו עדויות רבות, כאשר חלק מהנשים שטענו כי הוטרדו על ידו הגישו תלונה רשמית במשטרה, בעקבותיהן נחקר איבגי באזהרה.

 

כתבות נוספות בנושא:

טענות נגד איבגי: "פעל בדפוס שיטתי שבו נשים שלא נענו לו פוטרו"

פרסום ראשון: הוגשה תלונה ראשונה למשטרה נגד משה איבגי

גורמים בתעשיית הבידור: "התנהלותו של משה איבגי היתה ידועה"

 

מהמשטרה נמסר כי ממצאי החקירה ביססו את החשד לביצוע עבירות של מעשה מגונה והטרדה מינית על ידי השחקן כלפי שלוש נשים במהלך עבודתם המשותפת ותוך ניצול מעמדו. עוד נמסר כי על חלק מהמקרים שנבדקו חלה התיישנות. כעת יועבר תיק החקירה לפרקליטות מחוז חיפה כדי שתחליט אם להגיש נגדו כתב אישום.

 

מצוות ההגנה של משה איבגי נמסר בתגובה: "כפי שנהגנו עד היום, אנו נמתין לסיום הליך הבדיקה והחלטת הפרקליטות. את עמדתו של מר משה איבגי נשמיע באופן מסודר בהליך השימוע ככל שיידרש בפני הגורמים המוסמכים".

 

 
יועמד לדין? איבגי
יועמד לדין? איבגי צילום : רויטרס
 

הפרשה שנחשפה לראשונה בחדשות 10 עוררה סערה בעולם הבידור הישראלי. ועוד ועוד נשים העידו בכלי התקשורת השונים כי השחקן המצליח הטריד אותן מינית. במהלך החקירה אף הודיע איבגי כי הוא לוקח "פסק זמן ממשחק". "הימים האחרונים טלטלו את חיי וגרמו למשפחתי כאב רב החלטתי לקחת פסק זמן", אמר השחקן.

 

לכל אורך החקירה הכחיש איבגי את החשדות נגדו וטען שלא פגע באיש: "לא פגעתי באף אדם - גבר או אישה". אולם לידי חוקרי המשטרה הגיעו מסרונים שהוחלפו בינו לבין אחת הנשים שטענה כי הוטרדה על ידו מינית, כשבאחת ההודעות מבקש ממנה השחקן סליחה.

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.