דניאל מעוז: "אחי חף מפשע, מתנצל על מה שגרמתי לו"

 
עודכן 13:10 18/05/2016

מעוז, שהורשע בהרצח של הוריו, הביע חרטה על מעשיו במהלך דיון בבית המשפט העליון: "אני אוהב את משפחתי ובפרט את אחי שיושבים כאן וכל שאלה שתעלה אצלם אי פעם אעשה הכל להשיב ולענות"

 
 
 
 
 
דניאל מעוז בבית המשפט
דניאל מעוז בבית המשפט צילום : חדשות 10
 

דניאל מעוז, שהורשע ברצח הוריו, נח ונורית מעוז, התנצל היום (רביעי) על מעשיו. "אני מבקש להביע חרטה על המעשה שלי", אמר מעוז במהלך דיון שנערך בבית המשפט העליון.

 

עוד הוסיף מעוז כי הוא "מתנצל בפני המשטרה והפרקליטות על בזבוז זמנם. אני רוצה להצהיר שאחי חף מפשע ואני מתנצל על הסבל והצער שגרמתי לו".

 

לסיום אמר כי "אני מתנצל גם בפני עורכי דיני. אני אוהב את משפחתי ובפרט את אחי שיושבים כאן וכל שאלה שתעלה אצלם אי פעם אעשה הכל להשיב ולענות. אני מבקש את רחמיו של בית המשפט. אנא שופטים נכבדים, הסתפקו בשני מאסרי העולם".

 

באוגוסט 2011 נמצאו בביתם בשכונת רמות שבירושלים גופותיהם של נח ונורית מעוז. כמה ימים לאחר מכן נעצר דניאל והורשע לבסוף ברצח הוריו. הסיבה - מעוז צבר חובות של מאות אלפי שקלים בהימורים וביקש לזכות בכספי הירושה.

 

במהלך המשפט הכחיש דניאל מעוז כי הוא הרוצח ובשלב מסויים אף טען כי אחיו התאום ניר הוא שרצח את הוריהם, אך בשיחה שערך בעבר עם חדשות 10 התוודה כי רצח את הוריו והוא מעוניין לתרום כליה ולנסות לתקן את העוול שעשה. "אני לקחתי חיים, אני מצטמרר מבושה ולא ישן בלילות. אני חייב לכפר על מעשיי ויש לי כאן אפשרות לתת חיים".

 
 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.