השדכנית הלנה עמרם מבהירה: "מצבי הבריאותי קשה, אבל לא ביקשתי למכור כליה"

 
עודכן 12:45 18/05/2016

בדף הפייסבוק של השדכנית המיתולוגית פורסם פוסט, בו היא פונה לחבריה הטובים וכותבת שלאור מצבה הבריאותי והכלכלי היא מבקשת למכור כליה. לאחר כשלוש שעות נמחק הפוסט, והועלה אחר: "מישהו מ'חבריי הטובים' נכנס לי לפייסבוק"

 
 
 
 
 
הלנה עמרם
הלנה עמרם צילום : מתוך חשבון הפייסבוק
 

עוד לפני שאתרים כמו קופידון, אלפא, ג'יי דייט ואפליקציית ההכרויות באינסטנט טינדר יצאו לעולם הגדול, היו כאן משדכות מקצועיות, שקרבו לבבות והפגישו בין זוגות בודים, שחיפשו אהבה.

 

הלנה עמרם, הייתה אחת מהמשדכות הכי מוכרות בארץ בשנות השבעים, השמונים והתשעים עם משרד גדול, אלפי לקוחות ברמה גבוהה וסיפורי הצלחה מפה ועד ואילת של זוגות מרוצים.

 

היא הייתה אחת הנשים היפות והמוכרות בישראל, שנגעה בהצלחה ועתה נראה שעל הדרך, כאשר העולם התקדם ומשרדי השידוכים עברו לרשת ולמדיה החברתית, עמרם אבדה מזוהרה. היא עדיין עובדת ומשדכת ויש לה אתר שנקרא "היכרויות מלב אל לב", אך ייתכן שזה כבר לא מקור פרנסה מספק.

 

 
הפוסט של הלנה עמרם
הפוסט של הלנה עמרם צילום : פייסבוק - צילום מסך
 

היום (רביעי) פרסמה עמרם בדף הפייסבוק שלה את ההודעה העצובה הבאה: "חבריי היקרים שוב בוקר טוב. לאור מצבי הבריאותי והכלכלי הקשה החלטתי למכור כליה אחת. אני עוברת תקופה לא קלה בכלל ומנסה להשתקם. אודה אם תפרסמו ותשתפו. חברים עזרו לי בבקשה".

 

עם זאת, כעבור כשלוש שעות הוסר הפוסט, והלנה פרסמה הודעת הבהרה, בה היא מודה שמצבה אינו מזהיר, אך מודיעה שאינה פונה למכירת כלייה.

 

"לחבריי היקרים, צהריים טובים", כתבה, "כנראה שמישהו מ'אוהביי' נכנס לי לפייסבוק והעלה את הסטטוס האחרון שבו היה רשום שאני מוכרת כליה. אני רוצה לציין שלמרות מצבי הבריאותי והכלכלי שאינו בשיאו אני לא מוכרת כליה! אני מחלימה מהמחלה הקשה שבטוח אנצח אותה ובקרוב מאוד אחזור לעבודה ואטפל בלקוחות היקרים שלי ואתחיל מחדש.
תודה לכם אהוביי - כי רק אהבה מביאה אהבה-הלנה".

 

בהמשך, גם פוסט זה נמחק ובמקומו עלה פוסט אחר שהוסר כעבור דקות ספורות אף הוא: "חברים יקרים שלום.
בשעות הבוקר עלה פוסט כאן אצלי בדף ובוא נרשם כי אני מוכרת כליה עקב מצבי הבריאותי הקשה וגם הכלכלי. הדברים נרשמו בצורה לא מובנת. יצאתי טיפה מאיזון עקב המצב הקשה והעוזר האישי שלי הבין אותי כנראה לא נכון. המצב לא קל זה נכון... אבל עדיין אני לא מוכרת כליה".

 

את תגובתה של עמרם לדברים לא ניתן היה להשיג.

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.