ראש מועצת זכרון יעקב התפטר מתפקידו בעקבות ההמלצה להעמיד אותו לדין

 
עודכן 21:13 17/04/2016

לאחר שהמשטרה הודיעה כי ישנה תשתית ראייתית להעמיד את אלי אבוטבול לדין פלילי בחשד לאיומים, הוא החליט לעזוב את תפקידו: "חוויתי בשנה האחרונה שיימינג מכוער, רדיפה בלתי נתפסת של דמויות אנונימיות ברשתות החברתיות וגיליתי כמה רוע יש בבני אדם"

 
 
 
 
 
אלי אבוטבול, ראש עיריית זכרון יעקב שהתפטר
אלי אבוטבול, ראש עיריית זכרון יעקב שהתפטר צילום : פייסבוק
 

ראש מועצת זכרון יעקב, אלי אבוטבול, הודיע הערב (ראשון) כי הוא מתפטר מתפקידו. הודעתו התקבלה לאחר שהמשטרה הודיעה לאחרונה כי ישנה תשתית ראייתית להעמידו לדין פלילי בחשד לאיומים.

 

אבוטבול, שהיה ראש המועצה יותר מ-10 שנים, כתב בעמוד הפייסבוק שלו כי "לפני 26 שנה החלטתי כי הייעוד שלי בחיים הוא לשרת את המושבה בה נולדתי וגדלתי. בכל תחנות העשייה הציבורית שבהן עברתי חשתי התרגשות עצומה על הזכות שנפלה בחלקי לשרת את המושבה המדהימה שלנו".

 

אבוטבול הוסיף כי "הייתה לי הזכות, ביחד עם צוות מופלא, לחולל את המהפך בחינוך. לקחנו אחריות על חינוך ילדינו מרגע לידתם ועד גיוסם לצבא. בנינו מתחמי חינוך מדהימים, התיכונים שלנו מובילים בארץ בהישגים ובמניעת נשירה ועל כל אלה זכינו לשבחים רבים וגולת הכותרת- פרס החינוך אותו קיבלנו בשנה החולפת".

 

באשר לחקירתו כתב אבוטבול כי "לפני שלושה שבועות נקראתי לחקירה במשטרה עקב שיחת טלפון שהתקיימה לפני 14 חודשים בין מנהל מלון עדן אין לביני, שיחה שהוקלטה על ידו. בשיחה התבטאתי בכעס על בגידתו באמון והפרת הסכמים שהוא חתום עליהם על כך שלא יתנגד לפרויקט לזוגות צעירים בני המושבה. במקביל, כשאני סייעתי לו לקדם את הרחבת המלון שלו, הוא פעל מאחורי גבי לסכל פרויקט של דיור בר השגה".

 

עוד הוסיף כי "דיברתי איתו מדם ליבי ואכן התבטאתי שכל עוד אני ראש מועצה הוא לא יבנה חדר אחד במלון , כבר אז התנצלתי על המנגינה וסברתי שזה מאחורי. לא ראיתי ולא פגשתי את האיש הזה מאז. במשטרה סברו שיש צורך לחקור אותי שכן הוא הגיש תלונה כנגדי בגין איומים לפגוע בעסק שלו. אין לי טענות לשוטרים אשר עשו את עבודתם באופן הוגן אך ההשפלה שחוויתי היתה עצומה".

 

 

 
בקרוב יהיו בחירות חדשות. זכרון יעקב
בקרוב יהיו בחירות חדשות. זכרון יעקב צילום : קבוצת הראל נכסים יחצ
 

אבוטבול התייחס לחקירה שלו וכתב כי "נלקחו ממני טביעות אצבע, תמונת קלסתרון ובתוך דקות הוכנס שמי ותמונתי לתוך מאגר החשודים של מדינת ישראל. באותו רגע חרב עלי עולמי. איך אני אחרי 26 שנות עשיה ציבורית מצטרף לרשימה של עברינים, סוטי מין , רוצחים, גנבים ועוד והכל בגלל שיחת טלפון".

 

לכתבות נוספות בחדשות 10 >>

החתונה הראשונה בקדומים: נמצא תיעוד היסטורי לתחילת מפעל ההתנחלויות

החשד נגד הרצוג: קמפיין נגד יחימוביץ' במסווה של שכר טרחה לעו"ד

 

לסיום כתב ש"בסוף השבוע האחרון נפלה פצצה מבחינתי. המשטרה החליטה שיש תשתית ראייתית להעמיד אותי לדין בגין איום על עסקו של אדם וכאמור הכל בגלל דאגתי ואהבתי למושבה. חוויתי בשנה האחרונה שיימינג מכוער, רדיפה בלתי נתפסת של דמויות אנונימיות ברשתות החברתיות וגיליתי כמה רוע יש בבני אדם וצרות עיין שהופכת אנשים למפלצות אדם".

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.