דניאל מעוז מודה לראשונה בקולו: "רצחתי את הוריי"

 
עודכן 20:03 30/03/2016

בשיחה מהכלא לחדשות 10, מתוודה בקולו דניאל מעוז כי רצח את הוריו וכי הוא מתחרט על כך, לאחר שבמהלך המשפט הכחיש את ביצוע המעשה. מעוז אף מבקש לתרום כלייה כתיקון למעשיו, אך בשב"ס מסרבים

 
 
 
 
 

פרשת רצח בני הזוג, נח ונורית מעוז, זיעזעה את המדינה. באוגוסט 2011 נמצאו בביתם בשכונת רמות שבירושלים גופותיהם של בני הזוג. כמה ימים לאחר מכן נעצר בנם דניאל והורשע לבסוף ברצח הוריו. הסיבה - מעוז צבר חובות של מאות אלפי שקלים בהימורים וביקש לזכות בכספי הירושה.

במהלך המשפט הכחיש דניאל מעוז כי הוא הרוצח ובשלב מסויים אף טען כי אחיו התאום ניר הוא שרצח את הוריהם. למרות הרשעתו המשיך מעוז לטעון כי אחיו התאום הוא הרוצח ואף ערער לבית המשפט העליון.

 

אך בשיחה עם כתב חדשות 10, מתוודה דניאל מעוז בקולו כי רצח את הוריו והוא מעוניין לתרום כליה ולנסות לתקן את העוול שעשה. "אני לקחתי חיים, אני מצטמרר מבושה ולא ישן בלילות. אני חייב לכפר על מעשיי ויש לי כאן אפשרות לתת חיים"
בתקופת המאסר חזר דניאל בתשובה, אך לאחרונה הוריד את הזקן. לפני כחודש וחצי הוא פנה לעמותת חיים והביע את רצונו לתרום כלייה. בשב"ס סרבו, מכיוון שאמרו שאסיר לא יכול לתרום כליה אלא לקרוב משפחתו מדרגה ראשונה. דניאל מבקש לשנות ההחלטה ולהציל חיים: "ללא שינוי החלטה זו אדם ימות. איך אפשר להתנגד לבקשה כזו?"

 
דניאל מעוז בבית המשפט
דניאל מעוז בבית המשפט צילום : חדשות 10
 

אחיו אמרו בתגובה: "לא ראוי בעינינו להתעלם מרגשות משפחה ולתת במה לרוצח בזוי, שכל ענינו הוא לשפר את תנאי הכליאה שלו"

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.