"שאהיד שנפל מירי כוחות הכיבוש": כך כינה חמאס את המחבל מתל אביב

 
עודכן 20:00 08/01/2016

בערוץ הטלויזיה "אל קודס" המזוהה עם חמאס מיהרו לברך את המחבל נשאת מלחם שחוסל היום, וכינו אותו "שאהיד", זאת על אף שלא הוכח שום שייכות בין מלחם לארגון, או לכל ארגון טרור אחר. לאור הצלחתו של מלחם, שואפים בארגון לגייס כמה שיותר ערבים ישראלים, עם נגישות גבוהה ללב הערים

 
 
 
 
 

"שאהיד שנפל מירי כוחות הכיבוש", כך מכנים בערוץ "אל קודס" המזוהה עם חמאס, את המחבל שחוסל היום (שישי) בוואדי עארה, נשאת מלחם. לכבוד האירוע הקדישה היום הטלויזיה של ארגון הטרור יום שידורים מיוחד, ולאולפן הוזעק השדרן הראשי, כשהוא מכוסה בכפייה. "השאהיד נשאת מלחם נהרג היום לאחר קרב יריות שנערך בינו לבין כוחות הכיבוש במסגד שבשכונת זהיראת, שבכפרו עארה", אמר השדרן.

 

בערוץ אפילו טרחו לשלוח כתב מטעמם לוואדי ערה, על מנת לסקר את האירוע. וכך, בין כתבים ישראלים ובינלאומיים שמע כתב ערוץ חמאס תיאורים מעט שונים מתושבי האיזור. "הצבא תקף אותנו והורה לנו באלימות ובתקיפות להיכנס פנימה", תיאר אחד התושבים, "זה הכניס אותנו לטראומה שקשה לצאת ממנה. בסופו של דבר, אללה ירחמו, חסלו את השאהיד".

 

 
גופתו של מלחם בוואדי ערה
גופתו של מלחם בוואדי ערה צילום : ללא
 

למרות שלא הוכח שום קשר בין מילחם לחמאס או לארגוני הטרור עד כה, בארגון ממהרים לאמץ אותו ומכנים אותו "גיבור", וכ"אדם שפעל למען הסוגייה הפלסטינית ופגע בציונים". לאור הצלחתו של מלחם, מנסה ארגון הטרור לגייס כמה שיותר תושבים ואזרחים ישראלים, זאת על מנת לנצל את נגישותם ויכולתם לפגוע במקומות שבתוככי מדינת ישראל.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.