דף הפייסבוק של חד"ש: "חיסול קונטאר - פשע ישראלי מגונה"

 
עודכן 14:33 22/12/2015

בדף הפייסבוק בערבית של התנועה פורסם פוסט עם תמונה של נתניהו כלוחם דאע"ש, בו נכתב בין השאר כי התוקפנות שהפגינה ישראל בחיסול סמיר קונטאר עלולה להביא להסלמה באזור. בתגובה קרא הרצוג ליו"ר הרשימה המשותפת עודה להסיר את הפוסט באופן מיידי: "קונטאר היה רוצח וטרוריסט נתעב - אם מישהו בחד"ש חושב אחרת הוא טועה טעות מרה"

 
 
 
 
 
נתניהו כלוחם דאע"ש. מתוך הפוסט שהועלה לדף הפייסבוק בערבית
נתניהו כלוחם דאע"ש. מתוך הפוסט שהועלה לדף הפייסבוק בערבית צילום : עמוד הפייסבוק של מפלגת חד"ש
 

על רקע המתיחות סביב חיסולו של רב המחבלים סמיר קונטאר לפני יומיים בסוריה, פורסם אתמול (שני) פוסט בדף הפייסבוק בערבית של תנועת חד"ש המגנה את הפעולה המיוחסת בעולם לישראל.

 

הפוסט פורסם תחת תמונה של ראש הממשלה בנימין נתניהו כלוחם דאע"ש והוא מגדיר את חיסול בכיר חיזבאללה כ"פשע ישראלי מגונה". בין השאר, נכתב בפוסט כי "אנו מגנים את הביריונות הישראלית בסוריה. התוקפנות הישראלית עלולה להביא להסלמה באזור והאחריות תיפול על "הממשלה הקומוניסטית" שאמונה על כך".

 

עוד נכתב כי "האצבע המאשימה מופנית כלפי מדיניות שיתוף הפעולה המדיני והמודיעיני והצבאי המביכים (של ישראל) עם כוחות הטרור בסוריה יחד עם ארה"ב , תורכיה ,סעודיה וקטאר. המפלגה הקומוניסטית והחזית מדגישים את זכותם של העמים הלבנוני והסורי להתנגד לכובש על אדמתן וכנגד ההפרות הישראליות של ריבונותן. המפלגות קוראות מחדש לנסיגה ישראלית מלאה מהגולן הערבי-הסורי הכבוש ומחוות שבעא הלבנוניים כתנאי יסודי לשלום באזור".

 

 
פעילי הרשימה המשותפת במטה המפלגה
פעילי הרשימה המשותפת במטה המפלגה צילום : רויטרס
 

בתגובה לכך קרא יו"ר המחנה הציוני והאופוזיציה, יצחק הרצוג, לראש הרשימה המשותפת איימן עודה, לדאוג להסרת הפוסט באופן מיידי. "סמיר קונטאר היה רוצח וטרוריסט נתעב - אם מישהו בחד"ש חושב אחרת הוא טועה טעות מרה", אמר הרצוג.

 

"לכן אני אומר לאיימן עודה - 'זה לא מתאים לך, זה שיתוף פעולה מסוכן עם טירוף קיצוני, תורה מיד למחוק את הפוסט המכוער הזה, גם אם הוא נכתב רק בערבית", הוסיף יו"ר המחנה הציוני, "תזכיר לפעילים שלך שהמאבק שלנו כאן הוא מאבק משותף נגד רוצחי ילדים, בנהריה או בדומא וגם בדמשק".

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.