ד"ר רבינוביץ' על הטענות נגד שלום: "לא האיש שאני מכיר"

 
עודכן 07:19 22/12/2015

הפסיכיאטר המקורב לזוג סילבן וג'ודי שלום הגן על השר שפרש מהחיים הפוליטיים בעקבות טענות כי הטריד מינית נשים. "המעשים המתוארים בתקשורת הם לא כלפי האיש אותו אני מכיר", אמר רבינוביץ' בראיון לתוכנית "הצינור" בערוץ 10

 
 
 
 
 

לאחר שפירסם כתבה לשיפור תדמיתם של הזוג המדובר ביותר בימים האחרונים בישראל, התראיין אמש (שני) הפסיכיאטר ד"ר אילן רבינוביץ' לתכנית "הצינור" והסביר מדוע הוא תומך בג'ודי וסילבן שלום.

 

"המעשים המתוארים בתקשורת הם לא המעשים של חבר שלי, סילבן שלום", אמר ד"ר רבינוביץ', המקורב לשר המתפטר נגדו התלוננו מספר נשים כי הטריד אותן מינית. גם על הפוסט המפורסם, בו כתבה אשת רעייתו של שלום ג'ודי כי יש בידה מידע על המתלוננות, בוחר רבינוביץ' להגן.

 

"את הפוסט אותו כתבה ומיד מחקה, כתבה ג'ודי מדם ליבה", הןא טען,"אני בקשר שוטף כל הזמן עם בני המשפחה. הם דואבים וקשה להם, האדמה רועדת תחת רגליהם".

 

 
בני הזוג שלום. "האדמה רועדת תחת רגליהם"
בני הזוג שלום. "האדמה רועדת תחת רגליהם" צילום : יחסי ציבור
 

בנוסף שלל ד"ר אילן רבינוביץ' על הסף את האפשרות כי ההתפתחויות האחרונות יפגעו בזוגיות של שלום ורעייתו. "מי שמחפש בקיעים בזוגיות של השניים שיחפש במקום אחר", הןא טען בלהט, "לסילבן יש את האמת שלו והוא מוכן להיבדק. הייתי עם סילבן במקומות הבילוי שתוארו בתלונות - זה לא האיש".

 

 
"סילבן מוכן להיבדק". ד"ר רבינוביץ'
"סילבן מוכן להיבדק". ד"ר רבינוביץ' צילום : חדשות 10
 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.