הליגה נגד השמצה נגד 'אם תרצו': "פועלים בשיטות של הפחדה ושנאה"

 
עודכן 09:51 17/12/2015

הארגון היהודי-האמריקני שנחשב למוביל במאבק העולמי נגד אנטישמיות פרסם הודעה חריפה נגד קמפיין "השתולים" של תנועת "אם תרצו". "התנועה מפעילה שיטות הפחדה כדי לדכא פעילי זכויות אדם ומנסה לייצר מצג כאילו הם קשורים ואחראים לגל הטרור המתמשך", לשון ההודעה הבוטה

 
 
 
 
 
מתוך הסרטון של 'אם תרצו'.
מתוך הסרטון של 'אם תרצו'. צילום : חדשות 10
 

ארגון יהודי-אמריקני שמוביל את המאבק העולמי באנטישמיות יוצא נגד תנועת "אם תרצו". הליגה נגד השמצה, ארגון יהודי-אמריקני שנחשב לארגון המוביל בעולם במאבק נגד אנטישמיות, פרסם הלילה (חמישי) הודעה חריפה נגד קמפיין "השתולים" של תנועת "אם תרצו".

 

בהודעה נאמר כי "אם תרצו" מנסה להפחיד את הציבור הישראלי והסרטון שפרסמה נופל תחת ההגדרה של הסתה. "אם תרצו מיישמת שיטות של הפחדה כדי לדכא ארגוני זכויות אדם שנוטים בעמדותיהם לצד השמאלי של המפה", נאמר בהודעה עליה חתומים מנכ"ל הארגון והמנהלת של הזרוע העוסקת בישראל.

 

"הסרטון של 'אם תרצו' הוא תצורה של הסתה קיצונית שכבר עוברת את הגבול וראוי להגדירה כשיח שנאה", נכתב. מדובר בקמפיין שעלה לפני יומיים ובו מוצגים ארבעה פעילי זכויות אדם כ"שתולים" וככאלה שמהווים סוכנים כפולים של מדינות זרות.

 

הסרטון מייצר מצג שווא לפיו אותם פעילי זכויות אדם נושאים באחריות ושותפים לגל הטרור הפלסטיני המתמשך", נכתב. "בין אם הם מסכימים עם פעילותם או לא, הרי שלתייג אותם כתומכים בטרור הפלסטיני כדי לפגוע בפעילותם זה מהלך מקומם שעונה להגדרה של הסתה", נאמר בהודעה היוצאת דופן בחריפותה.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.