מנכ"ל ערוץ 20: "הניסוח לגבי ריבלין לא היה מוצלח"

 
עודכן 13:29 15/12/2015

מוטי שקלאר התייחס בראיון לגלי צה"ל לסערה שנוצרה בעקבות הפוסט שפרסם הערוץ בפייסבוק נגד הנשיא ראובן ריבלין: "לכתוב ולהגיד לנשיא המדינה שהוא לא פטריוט ונגד חיילי צה"ל זה דבר שלדעתי הלכנו בו רחוק מידי"

 
 
 
 
 

מנכ"ל ערוץ 20, מוטי שקלאר, התייחס היום (שלישי) בגל"צ לסערה שיצר הפוסט שפורסם בעמוד הפייסבוק של הערוץ נגד נשיא המדינה ראובן ריבלין, כמו גם לטענות כי ישנו קמפיין אגרסיבי מדי נגד הנשיא.

 

"הניסוח לא היה מוצלח", אמר שקלאר לתוכנית של רינו צרור, "לכתוב ולהגיד לנשיא המדינה שהוא לא פטריוט ונגד חיילי צה"ל זה דבר שלדעתי הלכנו בו רחוק מידי. הדבר האחרון שאני יכול להגיד לנשיא המדינה זה שהוא לא פטריוט והוא לא בעד חיילי צה"ל".

 

חברת הכנסת, ציפי לבני, התייחסה גם היא לנושא: "ההסתה נגד הנשיא ריבלין היא חלק מתהליך של סתימת הפיות, הפיכת עמדות וציבור שמאמין בהם ללא לגיטימיים, לא פטריוטים ועוכרי ישראל. נתניהו הוא המייסד של הגל העכור נגד הנשיא".

 

לבני הוסיפה כי "החטא האמיתי של ערוץ 20 הוא לא רק המתקפה על הנשיא. הערוץ קיבל זכיון לשדר שידורי מורשת. נושא חשוב בעיני כמי שמאמינה בישראל היהודית דמוקרטית ובכך שהמורשת היהודית, ערכיה והמסורת היהודית הם חלק ממנה. אבל, ערוץ 20 מחבר את המורשת לעמדות פוליטיות".

 

 
תקפה את ערוץ 20. ציפי ליבני
תקפה את ערוץ 20. ציפי ליבני צילום : ערוץ 10
 

בפוסט שעורר את הסערה נכתב כזכור כי "הגיע הזמן לומר: במוסד הנשיאות אבדו את הבושה .גם אם מוסד הנשיאות יחרים את ערוץ 20, גם אם ערוץ 20 ישלם את המחיר על כך שהוא מנגח את הנשיא המאותרג ביותר בתולדות המדינה, הגיע הזמן לומר את האמת בקול רם: ריבלין עסוק בלייצג את עצמו ולא את עם ישראל".

 

עוד נכתב בפוסט כי "עם ישראל מאמין בצה״ל, מאמין שהם מסכנים את נפשם עבורנו יום וליל ומאמין שתפקיד הנשיא הוא לתמוך בהם. נוכחותו של הנשיא ריבלין היום בכנס יחד עם הארגון הנאלח ״שוברים שתיקה״ היא חציה של קו אדום ובזיון למוסד הנשיאות. זכותו של ריבלין כאדם פרטי לעשות כל העולה על רוחו, אך כנשיא המדינה אסור לו לירוק בפרצופם של חיילי צה״ל. זה מביש. זה עצוב".

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.